Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

SIA “Vestabalt” uzsāk dzīvokļu pārdošanu projektā “Ūbeļu Nami”, kur satiekas mūsdienu arhitektūra, kvalitāte, jaunākās interjera tendences, videi un ģimenēm draudzīgi risinājumi. Tas ir projekts, kur moderna pilsētas iedzīvotāja prasības ergonomiski savijas ar dabu, piepilsētas mieru un harmonisku dzīves vidi. “Ūbeļu Nami” ir jauns daudzdzīvokļu namu projekts Ādažos, Ūbeļu ielā, netālu no upes Gaujas, Vējupes ielokā.

Iedzīvotāji savos izvēlētajos mājokļos varēs iekārtoties jau 2021. gada otrajā pusē. Projekts tiks realizēts divās kārtās, pirmajā celtniecības kārtā uzbūvējot divas četru stāvu ēkas ar 48 dzīvokļiem katrā un pazemes un virszemes autostāvvietu. Projekta otrajā kārtā paredzētas uzcelt vēl divas līdzīgas ēkas, līdz ar to, ciematu “Ūbeļu Nami” padarot par vienu no lielākajiem un modernākajiem Ādažu rajonā. 

Projekta attīstītājs ir domājis par projekta detaļām un jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem, lai “Ūbeļu Namu” iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Projektā ir paredzēta pazemes un virszemes autostāvvieta, vieta velosipēdu novietošanai, tiks izveidota atpūtas un spēļu zona bērniem, izveidoti apstādījumi un citi moderni labiekārtojuma elementi (soliņi, skulptūras, apgaismes ķermeņi). Kāpņu telpas interjerā “Ūbeļu Namos” tiks izveidoti īpaši šim projektam izveidoti sienu gleznojumi.

Ir domāts arī par iedzīvotāju drošību, projektā paredzot automātiskās barjeras pie iebraukšanas teritorijā, savukārt iekļūšana ēkas kāpņu telpā tiks organizēta, izmantojot kodu sistēmu.

Projekta arhitekts ir īpaši domājis pie funkcionāla, kompakta, bet tajā pašā laikā – ērta dzīvokļu plānojuma.

Ginta Brigmane, SIA “Vestabalt” vadošā pārdošanas speciāliste: “Projektu “Ūbeļu Nami” raksturo moderna infrastruktūra, kvalitatīvi tehniskie risinājumi, sakārtota vide un godīga, profesionāla apsaimniekošana pēc projekta pabeigšanas. Kompakts plānojums un augsta projekta kvalitāte, energoefektivitāte samazinātas ikdienas dzīvošanas izmaksas projekta “Ūbeļu Nami” iedzīvotājiem, kas ir pievienotā vērtība ilgtermiņā.

Divu istabu dzīvokļi (1 guļamistaba) tiek piedāvāti platībās no 44 m2 un trīs istabu dzīvokļi (2 guļamistabas), sākot no 61 m2, katram no dzīvokļiem ir plašs balkons. Iegādes cenas dzīvokļiem ir sākot no 1250 EUR/m2. Virzsemes stāvvietas cena: 2600 EUR/gab. Pazemes stāvvietas cena: 5000 EUR/gab.

Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un pārējiem, kas Ādažus izvēlēsies par savām mājām.

SIA “Vestabalt” pārdošanas specialiste Ginta Brigmane: “Strādājot nekustamo īpašumu nozarē jau vairāk kā piecus gadus, esmu novērojusi arvien pieaugošu tendenci – pēdējos gados aizvien vairāk pieaug interese iegādāties mājokli pierīgā, tuvāk dabai, ekoloģiskā  vidē ar sakārtotu infrastuktūru, kāda tā ir Ādažos, kas ierindojas uzreiz aiz Mārupes, pirktāko īpašumu topā. Ādaži ir strauji augošs novads ar ļoti labu attīstītu infrastruktūru un progresīvu vadību, kas ir ieinteresēta Ādažu iedzīvotāju labklājībā un ir izveidojusi pozitīvu pamatu biznesa attīstīšanai, radot jaunas darba vietas un ir motivējošs iemesls jauno iedzīvotāju izvēlē mājokļa iegādei tieši šeit. Ādažos ik gadu tiek atvērtas jaunas pirmskolas izglītojošās iestādes bērniem, paplašinās skolas un tiek radītas jaunas, kvalitatīvas izklaides iespējas. Un, protams, pieminēšanas vērta ir turpat līdzās esošā Carnikavas un Saulkrastu pludmale.

Šobrīd “Ūbeļu Nami” projekta dzīvokļus jau iespējams rezervēt. Vērtējot pēc “Vestabalt” līdzšinējās pieredzes, iespēju rezervēt dzīvokli būvniecības stadijā klienti novērtē ļoti atzinīgi, tam saredzot vairākas priekšrocības. Piemēram, kamēr norit būvniecības process, attīstītājs piedāvā un izskata iespēju izvēlētajos dzīvokļos veikt noteiktas izmaiņas tehniskajā risinājumā, vai arī tos apvienot vienā. 

Projekta atrašanās vieta un apkārtējā plašā un zaļā vide ir būtiski ietekmējusi “Ūbeļu Namu” ēku vizuālo izskatu un stilu, tieši tāpēc projekta arhitektūrā un fasāžu risinājumos ir izmantoti dabas krāsu toņi. Pateicoties lakoniskajam dizainam, “Ūbeļu Nami” organiski iekļaujas apkārtnes ainavā.

Vairāk informācijas par projekta “Ūbeļu Nami” dzīvokļiem un iespējām tos rezervēt – projekta mājas lapā www.ubelunami.lv.

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA “Vestabalt” piesaistot RD līdzfinansējumu atjauno ēkas Veru ielā 5 fasādi

Nākamais raksts

Projektā Ausekļa 14 atklāta MULBERRY konditoreja