Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Pēdējos mēnešos ir pieaudzis pieprasījums un pircēju interese pēc kvalitatīvām privātmājām un dvīņu mājām Mārupē.

“Vestabalt” pārdošanas speciālisti pieprasījumu pēc jaunas dzīves vietas Mārupes novadā iedala divos segmentos:

* tipveida klienti ar visbiežāko pieprasījumu pēc mājas/dvīņu mājas budžetā 200 000 – 220 000 euro. Taču pēdējos mēnešos ir apstiprinājies, ka ir klienti, kas ir gatavi palielināt īpašuma iegādei paredzēto budžetu līdz 260 – 270 000 euro, lai iegūtu īpašumu ar labāku būvniecības kvalitāti, arhitektūras un interjera augstvērtīgāku risinājumu, kā arī labāku atrašanās vietu, kā tiek piedāvātas mazāka budžeta mājās.

To apliecina pēdējā mēneša laikā 2 pārdošanas darījumi projektā Mārupes Rezidences, kur pirkuma līgumi ir noslēgti par 265 000 euro. Raimonda Omule, “Vestabalt” tirdzniecības daļas vadītāja papildina: “Ir vairāki klienti, kas tieši Covid-19 periodā ir atgriezušies Latvijā uz ilgāku laiku un līdz ar to meklē jaunu mājvietu. Šie klienti, ģimenes visbiežāk izrāda interesi par mājas, nevis dzīvokļa iegādi, un darījumu ir gatavi pabeigt īsā laika posmā.

* Klienti ar augstākām prasībām pēc ekskluzīvām privātmājām ar 4 guļamistabām, plašāku telpu plānojumu un greznāku apdares līmeni Mārupes novadā, budžetā no 400 000 euro līdz 550 000 euro. Piedāvājums šajā segmentā ir ļoti ierobežots, varētu teikt pat minimāls. Ir daudz privātmāju, kas ir celtas pirms 10 vai pat 20 gadiem un, iespējams, atbilstu platības ziņā, bet nespēj izpildīt minimālās kvalitātes un apdares/plānojuma prasība. Raimonda Omule piebilst: “Domāju, ka ir palielinājies to klientu skaits, kas ir pieņēmuši lēmumu pārdot sev piederošo dzīvokli centrā un meklē augstvērtīgu, kvalitatīvu, modernu privātmāju tuvajā pierīgā. Daļa no klientiem izvēlas tieši Mārupi attīstītās infrastruktūras dēļ, Rīgas un Jūrmalas tuvuma, kā arī ārvalstu klienti bieži izvēlas Mārupi dēļ tuvumā esošājām internacionālajām skolām, kā piemēram, Exupery International School.

“Vestabalt” kompānija vadoties no klientu intereses un maksātspējas ir koriģējusi cenas mājām ciematā Mārupes Rezidences. Šajā nedēļā “Vestabalt” arī atklāja jauno DEMO māju ciematā Mārupes Rezidences ar augstvērtīgu apdari, profesionālu dizaineru radītu interjeru un pasaules zīmola gaismas ķermeņiem un mēbelēm. Māju tagad ir iespēja iegādāties par 265 000 euro. 

Raimonda Omule: “Māju tirdzniecību projektā Mārupes Rezidences uzsākām šī gada aprīlī un jau septembrī, kas ir tikai 6 mēnešus vēlāk, ir pieejamas tikai 2 mājas ciematā. Ir patiess prieks redzēt, ka pircēji novērtē jaunuzcelto ciematu un pārdomāto konceptu, daudzās nianses, kas ir tieši šajās mājās. Ir patīkami dzirdēt pateicību par pārdomāto plānojumu, labo atmosfēru no ģimenēm, kas jau dzīvo šajās mājās“.

Tuvāko mēnešu laikā izvērtējot augsto pieprasījumu, Vestabalt uzsāks jaunu dzīvojamo ciematu attīstību gan Mārupē, gan Jūrmalā.

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Projektā Ausekļa 14 atklāta MULBERRY konditoreja

Nākamais raksts

Projekts AUSEKĻA 14 saņēmis atzinības rakstu arhitektūras sasniegumu skatē “2020. gada balva Rīgas arhitektūrā”