Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
Atlases filtrs
Atlasīti: 5
Darījuma veids
Pilsēta
Vieta
Iela
Istabu skaits
0 8 no līdz
Stāvs
0 9 no līdz
Platība
0 m2 355 m2 no līdz
Cena
0 1100000 no līdz
Notīrīt visus filtrus
Atlasīti piedāvājumi
Kārtot pēc:
Pēc noklusējuma
Režģis
Saraksts
Kartes skats

Dzīvokļi Rīgā un tās apkaimē

Dzīvokļi ir viens no izplatītākajiem nekustamā īpašuma tirgus veidiem, tāpēc mūsu mājaslapā pieejami dzīvokļi ikviena vēlmēm un prasībām. Vestabalt piedāvājumā atrodami ne vien dzīvokļi Rīgā, bet arī tās tuvākajā apkārtnē.

Dzīvokļi vienmēr ir bijis pieprasītākais un arī visvairāk piedāvātais dzīvojamā fonda nekustamā īpašuma veids. Pēdējā laikā mājokļu pircēju prasības attiecībā uz dzīvokli un kopējo dzīvojamās vides kvalitāti ir augušas. Par racionālu izvēli arvien biežāk kļūst dzīvokļa iegāde, kas būtu ilgtspējīga investīcija, tā rezultātā ekskluzīvi dzīvokļi, augstas kvalitātes un luksus klases dzīvokļi ir pieprasīti arvien vairāk.

Vestabalt īpašumu datu bāzē lielākoties atrodami tieši vidējās, luksus un augstākās klases segmenta dzīvokļi Rīgā. Katra klienta individuālajām vēlmēm tiks piemeklēts atbilstošs mājoklis – nemēbelēts vai mēbelēts dzīvoklis, dzīvoklis jaunajā projektā, mansarda dzīvoklis, dzīvoklis Rīgas klusajā centrā vai dzīvoklis Vecrīgā. Dzīvokļi pieejami gan iegādei, gan īrei.

 

Vestabalt piedāvātie dzīvokļi

Vestabalt īpašumu datu bāzē pieejami dzīvokļi klientiem ar visdažādākajām prasībām – sākot ar salīdzinoši nelieliem dzīvokļiem dažādos Rīgas un Pierīgas rajonos un beidzot ar luksusa klases apartamentiem, kas atrodas ekskluzīvākajos Rīgas centra namīpašumos. Liela interese ir arī par dzīvokļiem specprojektos un pirmskara ēkās, tādēļ arī šādi dzīvokļi ir atrodami Vestabalt mājas lapas sludinājumos.

Lai katram klientam spētu piedāvāt atbilstošāko mājokli, gan tiem, kuri vēlas izīrēt dzīvokli, gan tiem, kuri vēlas iegādāties dzīvokli, Vestabalt īpašumu datu bāzē atrodas vairāk kā 1000 mūsdienīgi dzīvokļi dažādām gaumēm un vajadzībām.

Pirkt vai īrēt?

Izvēle starp mājokļa iegādi un īri ne vienmēr ir vienkāršs lēmums. Bieži vien cilvēki izvēlas īrēt dzīvokli, jo pietrūkst finanses dzīvokļa tūlītējai iegādei, taču nereti situācija ir tāda, ka ikmēneša kredīta maksājums par dzīvokli būtu zemāks par dzīvokļa ikmēneša īres maksu.

Saskaņā ar banku datiem pēdējā laikā dzīvokļa kredīts tiek pieprasīts arvien biežāk (pieprasījums pēc dzīvokļa kredīta pēdējā laikā pieaug).  Augošo pieprasījumu nosaka gan labāka iedzīvotāju pirktspēja, gan lielāka mājokļu kredītu pieejamība.

Ievērojamu skaitu potenciālo pircēju var atturēt pirmās iemaksas nepieciešamība. Taču pareizā izvēle, iespējams, var ļaut uzkrāt naudu pirmajai iemaksai. Piemēram, ja īrēsiet dzīvokli ar mēbelēm, jums nebūs jāiegulda līdzekļi mēbeļu un sadzīves tehnikas iegādei, tāpat nebūs jādomā par veicamajiem remontdarbiem dzīvoklī vai ēkā, kurā īres dzīvoklis atrodas. Arī situācijā, ja neesat vēl pārliecināts par mājokļa lokācijas vietu vai tā lieluma izvēli, pareizāk būtu to īrēt.

Taču jārēķinās, ka dzīvojot īres dzīvoklī, nekad nevarēsiet būt drošs par to, cik ilgi šajā vietā varēsiet apmesties – pēc līguma termiņa beigām īpašniekam ir tiesības to nepagarināt.

Dzīvokļa pirkšanas lielākais ieguvums ir stabilitāte un  iespēja pieņemt patstāvīgus lēmumus par dzīvokļa iekārtojumu vai nosacījumiem, nerēķinoties ar dzīvokļa īpašnieka prasībām.

Kvalitatīvi īres dzīvokļi Rīgā ir ļoti pieprasīti. Interese par šādiem dzīvokļiem ir liela, pieprasījumam brīžiem par pārsniedzot piedāvājumu. Nekustamais īpašums kā ilgtermiņa investīcija sevi ir pierādījis un joprojām ir viens no populārākajiem ieguldījumu veidiem.

 

Kam pievērst uzmanību iegādājoties dzīvokli?

Ja esat nolēmis iegādāties dzīvokli, īstā mājokļa atrašana var prasīt ilgu laiku un pūles. Interneta vidē sludinājumos ir atrodami neskaitāmi dzīvokļi visdažādākajās cenu amplitūdās. Kā izvēlēties īsto (kā izvēlēties īsto starp visiem, kas pārdod dzīvokli)? Nevajadzētu aizmirst, ka mājokļa iegāde ir ne tikai savas dzīvesvietas nodrošināšana, bet arī labs nākotnes ieguldījums.

Dzīvokļa atrašanās vieta ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem nekustamā īpašuma vērtībai nākotnē. Infrastruktūras ziņā ir svarīgi pievērst uzmanību veikalu, skolu, bērnudārzu un sabiedriskā transporta pieturu pieejamībai. Tāpat būtu vērts painteresēties, kā tuvākā un tālākā nākotnē varētu mainīties apkārtējā infrastruktūra.

Līdzās īpašuma atrašanās vietai dzīvokļa tehniskais stāvoklis ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem pircēja lēmumu ietekmējošajiem faktoriem. Lai dzīvokļa iegādes procesā izdarītu pareizo izvēli, pircējam jābūt pieejamam pēc iespējas detalizētākam īpašuma tehniskā stāvokļa raksturojumam (jāpievērš uzmanība ēkas ārsienām, vai tajās nav plaisu, ēkas pagrabam, mājās esošajām komunikācijām, jānoskaidro kāds ir jumta stāvoklis un kad un kādi remontdarbi ēkai ir veikti).

Noteikti vajadzētu pārbaudīt dzīvokļa atbilstību plānojumam un noskaidrot arī īpašuma statusu (piemēram, vai tas ir iekļauts kultūras pieminekļu sarakstā), kā arī vajadzētu noskaidrot, kam pieder zeme un kāds ir nekustamā īpašuma nodokļa apmērs.

Runājot par cenas atbilstību – īpašuma vērtēšana ir viens no svarīgākajiem un gudrākajiem soļiem, ko var veikt jauna mājokļa pircējs. Tas sniedz pilnvērtīgu informāciju par patieso īpašuma vērtību, ļaujot saprast, vai par konkrēto pirkumu tiks pārmaksāts, vai gluži otrādi, tā cena ir zem tirgus vērtības. Runājot pa izmaksām, kas attiecas uz dzīvokli, ne mazāk būtiski ir izpētīt un paredzēt mājas vai dzīvokļa ekspluatācijas izmaksas un komunālos maksājumus.

Profesionāla nekustamā īpašuma speciālista piesaistīšana mājokļa iegādes procesā,  ļauj izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem pēc dzīvokļa iegādes, jo visi augstāk minētie faktori, tiek noskaidroti un izpētīti pirms dzīvokļa piedāvāšanas klientam. Tāpat jāatceras, ka izmantojot Vestabalt nekustamā īpašuma aģenta pakalpojumus, jums atlasītais un piedāvātais mājokļu klāsts vienmēr būs plašāks kā individuāli pašam meklējot dzīvokli, jo Vestabalt nekustamo īpašumu datu bāzē vienmēr ir vairāki dzīvokļi Rīgā un apkaimē, kas nav atrodami publiskajā telpā.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk