Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

PULKVEŽA BRIEŽA 10 – Jauns, elitārs īres nams.

SIA “Vestabalt” uzsak dzivokļu izīrēšanu īres namā Rīgas vesturiskajā centrā, Pulkveža Brieža ielā 10.

Pulkveža Brieža ielas namīpašums ir celts 1904. gadā eklektisma stilā pēc arhitekta Edmunda fon Trompovska projekta un, pateicoties ēkas īpašniekam, AS “INDEXO Real Estate Fund”, Rīgas vēsturiskajā centrā šodien ir vēl viens izcili atjaunots namīpašums, kas nu ir gatavs vērt vaļā durvis jaunajiem īrniekiem.

DZĪVOKĻI

Ēkā kopā ir 85 dzīvokļi, platībās no 22.8 kv.m. līdz 72.2 kv.m.

Visi dzīvokļi ir labiekārtoti, ar iebūvētām virtuvēm un skapjiem. Īrnieku ērtībām ir iespēja īrēt pilnībā mēbelētus un labiekārtotus dzīvokļus, kā arī dzīvokļus bez mēbelēm.

Ēkas fasādes daļa izceļas ar to, ka šeit īres dzīvokļiem ir 3,40 metru augsti griesti un daļai no dzīvokļiem ir balkoni un erkeri. Ēkas iekšpagalmā ir dzīvokļi ar plašām terasēm un skatu uz Mednieku un Strēlnieku ielu.

Ēkā ir trīs kāpņu telpas, kurās visās rekonstrukcijas laikā ir izbūvēti moderni KONE un Schindler lifti. Pulkveža Brieža iela 10 ēka ir renovēta atbilstoši augstākajiem būvniecības standartiem un ir energoefektīva, kas nodrošinās īrniekiem zemus ikmēneša komunālos maksājumus. Ēkai ir atjaunota fasāde un izbūvēts nakts apgaismojums.

Ēkas īrnieku drošību nodrošina 24 stundu videonovērošana, ieejas durvju kodu sistēma.

Īres maksa Pulkveža Brieža ielas 10 namā ir, sākot ar 450 euro mēnesī.

Profesionālu un kvalitatīvu pārvaldīšanu Pulkveža Brieža ielas 10 ēkai ikdienā nodrošinās SIA “Vestabalt Jums”.

Vairāk par iespējam īret dzīvokli Pulkveža Brieža ielā 10, lūdzam zvanīt SIA “Vestabalt” atbildīgajam īres nekustamo īpašumu speciālistam: Marina Zenoviča +371 26959012,

+371 67323610.

VIETA

Pulkveža Brieža ielas 10 īres nams atrodas izcilā vietā ar attīstītu infrastruktūru. Dažu minūšu gājiena attālumā ir Vecrīga, Viesturdārzs un Kronvalda Parks, Hanzas Perons un KIM Laikmetīgais Mākslas Centrs, Olimpiskais Sporta Centrs un vairāki tirdzniecības centri, kā arī Rīgas labākie restorāni.