Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Vakar ar svinīgu pasākumu tika atklāta jaunā MULBERRY konditoreja, kas tagad atrodas pašā Rīgas sirdī, restaurētajā Ausekļa ielas 14 ēkā.

Konditoreja MULBERRY ir diezgan jauns koncepts, pirmoreiz savu pirmo veikalu atverot Jeruzalemes ielā 5 tikai 2 gadus atpakaļ. Klientu novērtējums ir tik augsts, ka īpašnieki saprata, ka savās iecerēs jāiet uz priekšu un ir nepieciešamība paplašināties.

Telpu interjeru ir veidojusi arhitekte Zane Tetere-Šulce (arhitektu birojs OPEN AD), kas izcili papildina atrestaurētās ēkas fasādes toņus un mājas arhitekta Konstantīna Pēkšēna projektēto kopējo mājas veidolu.

MULBERRY koncepts un īpašā sajūta, kas ir šajā vietā, ir pievienotā vērtība ne tikai Ausekļa ielas 14 projektam, bet arī netālu esošajiem birojiem un citu ēku iedzīvotājiem.

Arī Zanes Teteres- Šulces piedāvātais un dzīvē realizētais interjera projekts veiksmīgi papildina slavenā arhitekta Pēkšēna un arhitektes Ditas Lapiņas uraudzībā atjaunoto  Ausekļa ielas 14 ēku.

MULBERRY ir viennozīmīgi pievienotā vērtība mūsu projektam un domāju, ka šī vieta liks vēl vairāk atdzīvoties vēsturiskajam centram kopumā.

Mūsu brīnišķīgais dzejnieks Imants Ziedonis tēlaini ir teicis: “Katram ielas vidū vajag iestādīt rabarberu, lai varētu veldzēties no steigas, apstāties un vērot rosīgo dienas ritmu un cilvēkus.” MULBERRY ir īstā vieta, kur to izdarīt.

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA "Vestabalt" uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunajā projektā Ūbeļu Nami, Ādažos

Nākamais raksts

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos