Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.


PAR PROJEKTU

Luksusa, premium klases dzīvojamā māja Rīgas klusajā centrā, Ausekļa un Vidus ielas krustojumā.

Sešstāvu ēkā ir 16 dzīvokļi ar pilnu apdari un 2 penthouse tipa apartamenti  ar plašām terasēm, ziemas dārziem un panorāmas logiem.  

Ausekļa 14 projekts ir Valsts nozīmes Kultūras piemineklis un Latviešu slavenā arhitekta  Konstantīna Pēkšēna (1859-1928) projektētais vēlīnā jūgendstila īres nams ar fasādē nolasāmām neoklasicisma iezīmēm. Fasāžu kompozīciju vertikalitāte, dekoratīvie rotājumi augšstāvos, ēku raksturojošais noapaļotais stūris un izvirzītā vainagojošā dzega šo namu padara īpašu un atpazīstamu apkaimes apbūves kontekstā.

| Restaurēti griestu rotājumi un dekori dzīvokļos;
| Restaurētas autentiskās ieejas durvis dzīvokļos;
| Renovētas kāpņu telpas ar diviem liftiem;
| Slēgta un apsargāta teritorija;
| Konsjerža pakalpojumi 24 h diennaktī.

Ausekļa ielas 14 namīpašumam ir labiekārtots, slēdzams iekšpagalms, kur ir izveidotas īpašas atpūtas zonas mājas iedzīvotājiem, velo novietnes un apstādījumi.

Dzīvokļu pārdošanas cena no 3250 EUR/m2.
Komerctelpu nomas cena no 15 EUR/m2.

 DZĪVOKĻI

Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kas ir veidota apvienojot vēsturiskās ēkas detaļas ar elegantiem un mūsdienīgiem apdares risinājumiem, izmantojot labākos apdares materiālus. Grīdas klāj augstvērtīgi ozolkoka dēļi – Amber Wood, istabās ir restaurēti un atveidoti  oriģinālie griestu dekori un ieloces, sienas ir klātas ar dizaina tapetēm un augstvērtīgu dekoratīvo krāsojumu. Sanmezglos ir uzstādītas luksus klases ražotāju Vispool, Globo, Nicolazzi, Hansgrohe santehnika un aprīkojums. Dzīvokļa interjeru papildina restaurētās vēsturiskās koka pildiņu iekšdurvis, griestu dekori, atjaunotie čuguna radiatori, pēc analoga izgatavotie futerlogi.

PENTHOUSE TIPA APARTAMENTI

Ausekļa ielas 14 ēkas pēdējā stāvā ir izbūvēti divi ekskluzīvi penthouse tipa dzīvokļi, kas ir projekta plāšākie dzīvokļi. Katram no dzīvokļiem ir ziemas dārzs, terase un projektam īpaši radītais dizaina nakts led apgaismojums ar klasisku jūgendstila ornamentu visas ārējās fasādes garumā.

Penthouse dzīvokļiem ir 3. 60 metru augsti griestu, izcila insolācija un skats uz Rīgas panorāmu un Viesturdārzu.

 APRAKSTS

PROJEKTĀ KOPĀ PIEEJAMI DZĪVOKĻI: 16
4 / trīs guļamistabu dzīvoklis 157 m2
4 / divu guļamistabu dzīvoklis 86 m2
4 / divu guļamistabu dzīvoklis 91 m2
4 / vienas guļamistabas dzīvoklis 65 m2

KĀ ARĪ 2 PENTHOUSE TIPA DZĪVOKĻI: 2
1 / penthouse Nr.1 178 m2
1 / penthouse Nr.2 232 m2

Ēkas pirmajā stāvā pieejamas
4 komerctelpas platībā
no 44 m2 līdz 123 m2

PAGRABSTĀVS:
tehniskās telpas

Tehniskais apraksts

 

INTERJERS