Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

 

 

ELIZABETES 89

Elizabetes iela 89 ir eklektisma stilā 1904. gadā celts namīpašums, kas atrodas pašā Rīgas vēsturiskajā centrā. Ēkas arhitekts ir slavenais arhitekts Konstantīns Pēkšēns, kas ir projektējis daudz no Rīgas skaistākajām jūgendstila ēkām. 2022. gadā ēkā tika veikta pilna rekonstrukcija, kuras rezultātā ir veikta pilnīga Elizabetes ielas 89 namīpašuma atjaunošana, atgriežot ēkai tās sākotnēju funkciju – īres nams.

Elizabetes ielas 89 īpašumā ir apvienots vēsturiskais šarms, augsta būvniecības kvalitāte, izcila lokācija un ik vienam pieejami īres dzīvokļi ar patiesu mājīguma sajūtu.

 

 

Rekonstrukcijas laikā tika veikta visu ēkas stāvvadu un inženierkomunikāciju nomaiņa, fasādes atjaunošana restaurējot greznās ieejas durvis un izbūvējot fasādes apgaismojumu. Domājot par iedzīvotāju ērtību ir izbūvēti trīs KONE lifti, katrā no kāpņu telpām, labiekārtota īpašuma teritorija un pagalms. Īrnieku drošībai ir ierīkota 24/7 video novērošana un iekļūšana ēkā un teritorijā ir tikai ar kodu kartēm.
Ir veikta ēkas siltināšana atbilstoši augstākajiem celtniecības standartiem, kas nodrošina zemus ikmēneša komunālos maksājumus.

 

 

 

DZĪVOKĻI

Elizabetes ielas 89 īpašumā kopā ir 108 īres dzīvokļi.
Ēkas īrniekiem ir pieejami studio tipa, 1 guļamistabas un 2 guļamistabu dzīvokļi platībās no 17m² līdz 55m². Ēkas pirmajos stāvos atrodas komerctelpas, kas piemērotas veikalu, salonu, kafejnīcas izveidei. Visi īres nama dzīvokļi tiek piedāvāti īrei ar pilnu iekšējo apdari, iebūvētām virtuvēm un skapjiem. Īrnieku ērtībai ir pieejami pilnībā mēbelēti dzīvokļi, kas labiekārtoti sadarbībā ar celtniecības uzņēmumu Anzāģe, Gaismas Maģija, IKEA, JYSK un SV mēbeles.

Elizabetes ielas 89 apsaimniekošanu un pilna servisa papildus pārvaldīšanas pakalpojumus īrniekiem, nodrošina SIA “Vestabalt”, kas ir viens no pieredzējušākajiem, profesionālākajiem apsaimniekošanas uzņēmumiem Latvijā ar 32 gadu pieredzi.