Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

SIA “Vestabalt” uzsāk dzīvokļu izīrēšanu Bruņinieku ielas 76 namīpašumā. Bruņinieku ielas 76 īpašumam ir veikta pilna rekonstrukcija veiksmīgi spējot savienot vēsturisko mantojumu ar modernu, mūsdienīgu arhitektūru. Bruņinieku 76 īpašumam ir nomainīti visi ēkas inženiertīkli un konstrukcijas, papildus izbūvējot 4. un 5. stāvu ar plašiem dzīvokļiem, kurus papildina balkoni un terases.

Ēkai ir labiekārtots un slēgts iekšpagalms, kur īrnieku ērtībām ir iespēja novietot automašīnas.

Pieejamās dzīvokļu platības ir no 45 m2 līdz 52 m2. Dzīvokļiem ir plašas terases 42 m2 platībā un balkoni, kas dod dzīvokļiem plašuma sajūtu un labu izsauļojumu.

Dzīvokļi ir pilnībā aprīkoti un mēbelēti. Visiem dzīvokļiem ir augstvērtīga apdare un mēbeles, iebūvētas virtuves, izbūvēta rekuperācijas sistēma. Dzīvokļos īrnieku ērtībām ir uzstādītas arī veļasmašīnas un televizori.

Īres maksas sākot no 830 euro mēnesī, kas sevī iekļauj apsaimniekošanas maksu, papildus maksājot tikai ikmēneša komunālos maksājumus.

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Žurnāla ''Kvadrātmetrs'' jaunajā numurā lasiet interviju ar Vestabalt biroja vadītāju Marinu Zenoviču.

Nākamais raksts

Rīgas vēsturiskā centra lielākie izaicinājumi šodien un iespējamie attīstības scenāriji nākotnē.