Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4343
Pilsēta Ķekavas nov.
Vieta Ķekavas pagasts
Iela ''Muižnieki'' 1
Platība 0 m2
Zemes platība 11064 m2
Istabu sk.
Stāvs /
Cena par m2 € 40.00
Cena € 442 560
Iegādei tiek piedāvāts apbūves zemes gabals Katlakalnā pie šosejas A7 1.1064 ha platībā, kas atrodas jauktas dzīvojamās un darījumu apbūves teritorijā (JDzD1), sniedzot iespēju īpašniekam veikt mazstāvu daudzdzīvokļu nama, rindu māju, savrupmājas, dvīņu mājas, tirdzniecības un pakalpojumu objekta, viesnīcas, viesu mājas, pansijas, sporta un atpūtas objekta, izglītības iestādes, u.c. veida būvniecību.
Teritorijas reljefs salīdzinoši vienmērīgs.
Minimālais brīvās zaļās teritorijas rādītājs 10%.
Maksimālā apbūves intensitāte 150%.

KOMUNIKĀCIJAS
Teritoriju nākotnē iespējams nodrošināt ar elektroapgādi, ielas apgaismojumu, gāzes apgādi, ūdensapgādi, kanalizāciju, lietus ūdens kanalizāciju un sakaru komunikācijām.

ATRAŠANĀS VIETA
Nekustamais īpašuma atrodas stratēģiski izdevīgā un perspektīvā vietā. Tuvākajā apkārtnē ir attīstīta infrastruktūra ar vairākiem pārtikas veikaliem, diviem bērnudārziem un Pļavniekkalna sākumskolu. Blakus autobusa pietura ‘’Mākoņkalns’’. 6 km attālums līdz Dienvidu tiltam, 8 km līdz tuvākajam lielajam iepirkšanās centram Riga Plaza un 12 km līdz Rīgas centram.

Papildus informācija pēc pieprasījuma.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz