Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4417
Pilsēta Līgatnes nov.
Vieta Līgatne
Iela "Visendorfa dzirnavas"
Platība 1110 m2
Zemes platība 64400 m2
Istabu sk.
Stāvs
Cena par m2 € 2.98
Cena € 195 000
Pārdod īpašumu Augšlīgatnē, blakus autoceļam Rīga - Veclaicene (Vidzemes šoseja).
Īpašums sastāv no 6, 44 ha liela zemes gabala, kas robežojas ar upi Līgatne. Uz zemes gabla atrodas vairākas ēkas- dzīvojamā māja un noliktavas/ražošanas ēkas ar kopējo platību 1 110 m2. Iespēja attīstīt dažāda veida komercdarbību- viesu nams, apartamenti, SPA komlekss, zivju audzēšana, kempings, vai ierīkot dzīvojamās platības. Papildus var izrakt dīķus, jo ir spēcīgi pazemes avoti un strauti, kuri ir bagāti ar ūdeni gan vasarās, gan ziemās.
Ūdens apgāde no 110m dziļa dziļurbuma, iztīrīts, aprīkots ar jaudīgu (3F) sūkni, elektrības pieslēgums- 18A (3F) ar iespēju jaudu palielināt.
Nepieciešamības gadījumā ir iespējams iegādāties 3 blakus zemes gabalus.

Vēsturiski īpašums piederējis Henrijam Visendorfam jeb Indriķim Ķipartam, leģendāram latviešu izcelsmes tirgotājam, grāmatu izdevējam un literātam, kura dēļ arī cēlies nosaukums Visendorfa dzirnvas. 1890.gadā Visendorfa Dzirnavas tika paplašinātas, pārveidojot šo vietu par modernu uzņēmumu ar cementa ražotni un kokvilnas pārstrādes iecirkni, kur no Ēģiptes kokvilnas ražoja augsti atzītu vati.

Īpašums atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, blakus Vidzemes (A2) šoseja, Rīgas centrs nepilnas stundas brauciena attālumā, Cēsis- 20 minūšu brauciena attālumā. Blakus atrodas vairāki apskates un tūristu iecienīti objekti- Līgatnes dabas takas, Līgatnes papīrfabrika, Zeit radošais kvartāls, izglītības iestādes, 1,5km attālumā Augšlīgatnes centrs ar veikaliem, autobusa pieturu, pastu, pagasta pārvaldi un doktorātu.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz