Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4341
Pilsēta Siguldas nov.
Vieta Sigulda
Iela Šveices iela 21
Platība 355 m2
Zemes platība 5202 m2
Istabu sk. 9
Stāvs 2
Cena par m2 € 103.47
Cena € 575 000
Ir īpaši reta iespēja iegādāties vienu no skaistākajām Siguldas pērlēm, senu ģimenes lolotu īpašumu - Villa Karmena, Siguldā, Šveices ielā 21, kas ir arī vietējās nozīmes kultūras piemineklis. Īpašums atrodas Siguldas vēsturiskajā centrā tieši Gaujas senlejas malā.
Skaistā koka ēka celta 1900. gadā kā Baltvācu vasarnīca, vēlāk bijusi slavenā Priedītes k-dzes pansija, ēka un īpašums ir piedzīvojusi daudz skaista un arī vēsturiskās laika maiņas, tāpēc 2014.-2016 gadam pilnībā restaurēta, ēka tika uzbūvēta kā no jauna rūpīgi saskaņojot ar VKPAI, jo tika mainītas visas komunikācijas, tika veikts nesošo konstrukciju remonts, mainīts jumta segums, nosiltināta fasāde, mainīti logi, veikti ēkas pamatu siltināšanas darbi, saglabājot ārējo vēsturisko veidolu.

Kopējā īpašuma zeme ir 5202 m2 ar vēsturisko divstāvu koka ēku 355 m2 platībā,  iekoptu ābeļdārzu, visa teritorija ir nožogota, ir automātiski atverami vārti, nobruģēts piebraucamais ceļš, auto stāvvietne.

ĒKAS PLĀNOJUMS
Ēkas 1. stāva plānojums sevī ietver: divas vasaras verandas, trepju telpu, saimniecības telpu, plašu dzīvojamo istabu, kas apvienota ar virtuves zonu, un trīs guļamistabas, kur viena no tām ir caurstaigājama, WC, vannas istaba ar dušu.
Ēkas 2. stāva plānojums sevī ietver: divas vasaras verandas, trepju telpu, plašu dzīvojamo istabu, kas apvienota ar virtuves zonu, četras guļamistabas, kur viena no tām ir caurstaigājama, WC, vannas istaba ar vannu.
Plānojums ir ērts dzīvošanai kā divām ģimenēm tā vienai.

TEHNISKIE RISINĀJUMI
Inženiertehniskās komunikācijas: Apkures nodrošināšanai ir uzstādīts ‘’Commodus’’ granulu apkures katls un regulējami radiatori. Pilsētas ūdens un kanalizācija, elektrība.
Logi: Koka pakešu logi.

ATRAŠANĀS VIETA
Izcila atrašanās vieta, sakopta apkārtējā vide, blakus atrodas Baltais flīģelis, restorāni, veikals "Elvi", netālu Siguldas bobsleja un kamaniņu trase, dabas takas, u.c.. Līdz Rīgai ~25 min braucienā ar auto.

Papildus informācija pēc pieprasījuma.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz