Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 10661
Pilsēta Baldones nov.
Vieta Baldone
Iela Rožu iela
Platība 440 m2
Zemes platība 1388 m2
Istabu sk. 11
Stāvs 2
Cena par m2 € 127.19
Cena € 232 500
DIVI ĪPAŠUMI PAR VIENA ĪPAŠUMA CENU!
Pārdošanā tiek piedāvāta skaista 2 ģimeņu privātmāja Ķekavas novadā, Baldones pilsētas centrā. Mājai ir unikāls plānojums, tas ļauj mājā dzīvot 2 ģimenēm atsevišķi, iekārtot biroju vai izīrēt telpas. Katrai mājas daļai ir atsevišķa ieeja.

Pirmās mājas daļas, pirmā stāva plānojums- priekšnams ar ieeju koridorī, plaša viesistaba ar kamīnu, virtuve, atsevišķa ēdamistaba, viens sanmezgls un guļamistaba. Otrā stāva plānojums- 2 atsevišķas guļamistabas, un vienai ir iebūvēts skapis.
Mājas otrās daļas, pirmā stāva plānojums- plaša viesu un ēdamistaba, kas ir apvienota ar virtuvi, atsevišķa guļamistaba vai biroja telpa, tualete, pirts telpa ar dušu un izeju uz terasi, priekšnams ar iebūvētu skapi un izeju uz apsildītu garāžu, darbnīcu, noliktavu. Otrā stāva plānojums- 4 atsevišķas guļamistabas, viena no tām ir ar atsevišķu, lielu skapja telpu. Atsevišķi vannas istaba, veļas telpa un iekārtota trepju telpa, no kuras var iziet uz plašas jumta terases.
Pagrabstāvs ir izbūvēts ar atsevišķām telpām, ieskaitot apkures un saimniecības telpām.

Māja ir pieslēgta pilsētas ūdenim un gāzes vadam, ar ko māja tiek apsildīta. Ir apsildāmās grīdas un piespiedu gaisa ventilācijas sistēma ar rekuperāciju. Teritorija ir nožogota, dārzs ir labiekārtots ar 100m2 lielu koka terasi, kā arī ar nobruģētu ugunskura vietu. Pagalmā ir vieta diviem auto + 2 automašīnām paredzēta garāža ar vārtu automātiku. Īpašuma dzīvojamā platība ir 444 m2 ar norobežotu zemes gabalu, kura kopējā platība ir 1388 m2. Māja nodota ekspluatācijā 2008. gadā. Īpašums atrodas ģeogrāfiski izdevīgā vietā- galvaspilsēta Rīga 35 km attālumā, Ķekavas pilsēta- 15 km attālumā.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz