Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 10669
Pilsēta Ķekavas nov.
Vieta Rāmava
Iela Dzimtas iela 1
Platība 216 m2
Zemes platība 637 m2
Istabu sk. 5
Stāvs
Cena par m2 € 384.53
Cena € 328 000


Apkures izmaksas zemākas kā dzīvoklim. Tā ir realitāte ko sniedz Rāmavas rezidences esot lielisks piemērs ēkas energoefektivitātei, kas iet roku rokā ar būvniecības kvalitāti un mūsdienīgiem apkures sistēmas risinājumiem. Tieši mūsdienīgie risinājumi ar jaunās paaudzes siltumsūkņa apkures un ūdens uzsildīšanas sistēmas uzstādīšanu spēj nodrošināt to kad ģimenes izdevumi par apkuri un ūdens uzsildīšanu pie esošiem apstākļiem būs pielīdzināmi aptuveni 100 eiro mēnesī, kas ir vērā ņemams ietaupījums ģimenes budžetā, salīdzinot ar izdevumiem par gāzes apkuri pie pašreizējiem tarifiem kur izlīdzinātais maksājums par līdzīgas platības mājokli sastādītu 350-400 eiro mēnesī.

Lielākā pievienotā vērtība ir tā kad potenciālajam mājokļa īpašniekam ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) izveidotajai atbalsta programmai atjaunojamo energoresursu izmantošanai- saules kolektoru uzstādīšanai, ar ministrijas līdzfinansējumu. Kas dod iespēju mājokli klasificēt kā Zero Net Energy mājokli, samazinot apkures un ūdens uzsildīšanas izmaksas līdz nullei, ka āri daļēji nosegtu visu mājas elektroierīču un apgaismojuma darbību. Šī ir mūsdienīga iespēja ar atjaunojamiem resursiem segt praktiski visus mājokļa ekspluatācijas izdevumus.
Dvīņu māju projektēšanas un izstrādes laikā īpaša uzmanība tika pievērsta mājas funkcionālajam plānojumam, celtniecības materiāliem, labiekārtojuma elementiem un fasāžu risinājumiem.

MĀJAS PLĀNOJUMS

Pirmais stāvs: priekšnams, plaša dzīvojamā zona kas ir apvienota ar virtuvi , viesu guļamistaba/kabinets, viesu sanitārais mezgls ar dušu, plaša tehniskā telpa ar atsevišķu izeju uz ēkas pagalmu un garāžu, plaša terase uz mājas pagalmu.
Otrais stāvs: atsevišķs balkons, koridors ar iebūvētu skapi, divas bērnu guļamistabas, atsevišķa vannas istaba, vecāku guļamistaba ar savu vannas istabu un atsevišķu garderobes telpu.
Katrai no mājām ir piesaistīts plašs zemes gabals, ar nožogotu teritoriju, automātiski atverami vārti, automātiski atverama garāža, nobruģēta iebraucamā teritorija, izbūvētu terasi.

DVĪŅU MĀJAS SEKCIJAS PLATĪBA

1.stāvs kopējā platība: 142.3 m2
Dzīvojamā platība: 113.2 m2
Terase: 24.1 m2
Lievenis: 5 m2

2.stāvs kopējā platība: 74.4 m2
Dzīvojamā platība: 69.7 m2
Balkons: 4.7 m2

Kopējā dzīvojamā platība: 182.3 m2
Kopējā mājas platība: 216.1 m2

Zemes platība dvīņu mājas sekcijai: 637 m2

APDARE

Māju fasādes ir veidotas divos toņos – baltā un melnā tonī, no ventilējamas akmens masas flīzēm ko papildinās mājām paredzētais nakts fasāžu apgaismojums.
Iekšējā apdare: Visas mājas tiek piedāvātas ar kvalitatīvu pilnu iekšējo apdare, krāsotām sienām, lamināta un flīžu segumus grīdām, uzstādītiem gaismas ķermeņiem, izbūvētiem/flīzētiem sanitārajiem mezgliem ar santehniku, izbūvētām koka kāpnēm uz otro stāvu, iebūvētiem skapjiem mājas pirmajā un otrajā stāvā.

TEHNISKIE RISINĀJUMI

Inženiertehniskās komunikācijas: Pilsētas ūdens, pilsētas kanalizācijas, elektrība, lietus notekūdeņu novadīšana.
Apkure un siltā ūdens uzsildīšana : Jaunās paaudzes Panasonic Gaiss-Ūdens siltumsūknis. Ēkas abos stāvos siltums tiek nodrošināts ar siltajām grīdām.
Logi: Visā māja ir uzstādīti trīs pakešu PVC logi. Īpaša uzmanība ir pievērsta ēkas pirmajam stāvam kur ir uzstādītas Plašas Vitrīnas ar bīdāmu vērtni ērtākai nokļūšanai uz plašo pagalma terasi.
Ventilācija: Katrā mājas telpā atsevišķi ir uzstādīta rekuperācijas iekārta, kas nodrošina patstāvīgu gaisa apmaiņu katrā telpā, kas efektīvi samazina apkures izmaksas ziemā.
Apgaismojums: Funkcionalitātei ir uzstādīti fasādes LED apgaismojums ar kustības sensoriem pa ēkas perimetru un lieveni, kuru papildina dekoratīvais mājām paredzētais nakts fasāžu apgaismojums uz sienām un jumta kores līniju piešķirot ēkām eleganci, savu unikālo raksturu un šarmu.

ĒKAS KONSTRUKCIJA

- Ēkas pamati: skrūvpāļi.
- Ēkas ārsienas un pārsegumi ir veidoti no SIP paneļiem, ar papildus uzstādītu ūdens necaurlaidīgu membrānu ēkas fasādē. SIP paneļu konstrukcija nodrošina aukstus mājokļa energoefektivitātes rādītājus.
- Ēkas fasādes apdarei ir izmantotas ventilējamās akmens masas flīzes kas nodrošina fasādes ilgmūžību un neizbalēšanu no saules ietekmes, flīzes ir uzstādītas ar atstatumu no ēkas paneļa nodrošinot ēkai dabīgo ventilāciju.
- Metāla skārda jumta segums.

ATRAŠANĀS VIETA

Lielākā pievienotā vērtībā ir atrašanās vieta. Atrodoties pašā Rāmavas centrā šī vieta nodrošina attīstītu infrastruktūru un sakoptu apkārtējo vidi. Dzimtas ielai pieguļošā Rāmavas ielai ir ātruma ierobežojums 30 km/h ar ātruma slāpētājiem, padarot vidi drošāku priekš bērniem. Rāmavā ir pieejami divi bērnudārzi un Pļavniekkalna sākumskola. Simts metru attālumā atrodas mikroautobusa pieturvieta, 200 metru attāluma autobusa pietura. Rīgas centrs atrodas 15-20 minūšu brauciena attālumā. Blakus atrodas labiekārtots sporta laukums, bērnu pilsētiņa, Rāmavas muiža ar parku.

BŪTISKI

Visas ielas bruģēšanas darbi ir pabeigti kur tiek izveidota brauktuve ar atsevišķu gājēju ietvi visas ielas garumā, kā arī uzstādīts ielas laternu apgaismojums.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz