Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4342
Pilsēta Rīga
Vieta Vecrīga
Iela Arsenāla 5
Platība 2500 m2
Zemes platība 459 m2
Istabu sk.
Stāvs /5
Cena par m2 € 591.42
Cena € 1 750 000
Pārdod investīciju objektu pašā Vecrīgas sirdī – Arsenāla ielā 5. Izskatām arī nomas piedāvājumus.
Ēka ir Valsts nozīmes arhitektūras piemineklis Nr.6578 - noliktava - un atrodas Vecrīgā - Valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa “Rīgas pilsētas vēsturiskais centrs (aizsardzības Nr.7442) teritorijā, kā arī kā UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļautā Rīgas vēsturiskā centra (aizsardzības Nr.852) teritorijā.
Ēkas plusi - atrašanās vieta Vecrīgā, labi saglabājušās nesošās konstrukcijas, kā arī pilnībā autentiska vide, fasādes un daļēji iekštelpu detaļas 18.gs. Ņemot vērā ēkas vēsturisko statusu, kā arī iepriekš minēto vides sajūtu, ārējā apjoma izmaiņas pret ielu un fasādēm projektā nav paredzētas - tieši tik, cik tas būs nepieciešams vēsturiskā saglabāšanai, nostiprināšanai utt. detaļas. Projekta pamatā ir arhitektoniski mākslinieciskās izpētes materiāli.
Ēkas mīnusi - zemais stāvu augstums īpaši pirmajos divos dzīvojamos stāvos, kā arī dabiskā apgaismojuma trūkums, jo telpas ir dziļas, bet logi atrodas vienā ēkas pusē, tomēr pārplānojums ļauj izvietot dzīvojamās istabas augšējos stāvos, kā arī nedaudz mainīt iekšējo plānojumu un noņemt vienu no starp plāksnēm.
Papildus informācija pēc pieprasījuma.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz