Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 10430
Pilsēta Ādažu nov.
Vieta Ādaži
Iela Ūbeļu 10 A
Platība 48 m2
Istabu sk. 2
Stāvs 3/4
Cena par m2 € 1853.85
Cena € 88 985
Tiek pārdots 2 istabu dzīvoklis pilnīgi jaunā daudzdzīvokļu proejktā Ūbeļu Nami. Proejkts atrodas Ādažos, Ūbeļu ielā netālu no Vējupes ieloka.
Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un tiem, kas Ādažus izvēlējušies par savām mājām.

Dzīvoklis tiek piedāvāti iegādei ar pilnu iekšējo apdari un pilnībā aprīkotu sanmezglu. Dzīvoklī uzstādīts kvalitatīvs grīdas segums, veikts dubultais sienu krāsojums un ir uzstādīta gaisa rekuperācijas sistēma. Pateicoties A klases energoefektivitātes sertifikācijai ēkai ir teicama skaņas un siltuma izolācija.

Projekta attīstītājs ir īpaši domājis par detaļām un tehniskajiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Projektā ir izveidota īpaša atpūtas un spēļu zona bērniem, izveidoti apstādījumi un soliņi. Izbūvēts arī teritorijas apgaismojums, uzstādītas automātiskās barjeras pie iebraukšanas pagalmā un iebūvēta čipu sistēma pie ēkas kāpņu telpām. ĒKA NODOTA EKSPLUATĀCIJĀ.
Sazinies ar mūsu ar pārdošanas speciālistu.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz