Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 10434
Pilsēta Ādažu nov.
Vieta Ādaži
Iela Ūbeļu 10 A
Platība 55 m2
Istabu sk. 2
Stāvs 4/4
Cena par m2 € 1863.45
Cena € 102 490
ĒKA NODOTA EKSPLUATĀCIJĀ UN IR SAŅĒMUSI A KLASES ENERGOEFEKTIVITĀTES SERTIFIKĀTU!

Ūbeļu Nami ir jauns daudzdzīvokļu projekts Ādažos, Ūbeļu ielā. Netālu no upes Gaujas, Vējupes ielokā. Rīgas tuvums, saikne ar dabu un izcili attīstīta infrastruktūra veido Ādažus par pievilcīgu mājvietu jauniem cilvēkiem, ģimenēm ar bērniem un tiem, kas Ādažus izvēlējušies par savām mājām.

Dzīvokļi Ūbeļu Namos tiek piedāvāti iegādei ar pilnu iekšējo apdari un katram no tiem ir balkonu. Kvalitatīvs grīdas segums, uzstādīta santehnika sanmezglos, veikti flīzēšanas darbi, dubultais sienu krāsojums aktuālos interjera toņos un sagatavotas vietas mēbeļu un virtuves ierīkošanai. Pieejami vēl tikai 2-istabu dzīvokļi platībās no 46 m2 līdz 55 m2.

Projekta attīstītājs ir īpaši domājis par detaļām un tehniskajiem risinājumiem, lai Ūbeļu Nama iedzīvotāji šeit justos labi un ērti ilgtermiņā. Projektā ir izveidota īpaša atpūtas un spēļu zona bērniem, izveidoti apstādījumi un soliņi. Ir izbūvēts arī teritorijas apgaismojums. Padomāts ir arī par iedzīvotāju drošību Ūbeļu Namos, ir uzstādītas automātiskās barjeras pie iebraukšanas pagalmā un iebūvēta čipu sistēma pie ēkas kāpņu telpām.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz