Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4364
Pilsēta Rīga
Vieta Centrs
Iela Raiņa 27
Platība 58 m2
Istabu sk. 2
Stāvs 5/6
Cena par m2 € 3680.86
Cena € 213 490
Jaunajā projektā Raiņa nams pārdod ar pārdomātu plānojumu 2-istabu dzīvokli 57.70m2 platībā. 

Renovēta ēka ar izcilu un augstas kvalitātes dzīvokļu iekšējo apdari – ozola parkets, izmeklēta furnitūra, durvju rokturi un radiatori, akmens masas vannas, augstas kvalitātes santehnika no ražotāja Flaminia, pelēkbaltas marmora imitācijas itāļu flīzes, ūdens maisītāji no ražotāja Giulini. Īpašu vērtību dzīvokļiem piešķir restaurētie griestu dekori un karnīzes, izvelētās klasiskās augstās grīdlīstes, pēc oriģināla dizaina ražotas 2,4 m augstas durvis.

Ēka atjaunota, saglabājot vēsturiskās vērtības. Ēku projektējis arhitekts  Jānis Frīdrihs Baumanis un tā celta 1874.gadā. Arhitekts projektējis daudz citas izcilas Rīgas centra ēkas. Ēkas fasāde veidota eklektisma stilā un tās noformējumā ir renesanses un klasicisma stila elementi, ēkas iekšpusē vēsturiskās detaļas tiek papildinātas ar modernu un lakonisku interjeru. 

Ēkas fasāde vērsta uz Latvijas Nacionālo operu, Vecrīgu un pilsētas kanālu. Lai arī dzīvokļi atrodas Rīgas aktīvajā centrā, to logiem ir augsta skaņas izolācija, kas ļauj netraucēti baudīt pilsētas centru un būt vēsturiskās pilsētas daļas tuvumā.

Ēka pieslēgta pie pilsētas ūdensvada, siltumtīkla, kā arī ēkā  īpašnieku ērtībai ir ierīkots lifts. Renovācijas rezultātā ēkā uzlaboti energoefektivitātes rādītāji, kā arī nomainīti visi inženiertīkli un komunikācijas, nostiprinātas nesošās konstrukcijas, veikta hidroizolācija pagrabā, bēniņi izbūvēti kā atsevišķs būvprojekts, kas garantē jumta siltināšanu, iebūvēta lifta šahta, labiekārtotas koplietošanas telpas. Iebūvētie premium klases kvalitātes materiāli nodrošina arī ilgtspējīgu un funkcionālu dzīvokļu lietošanu.

Piedāvājumā ar pārdomātu plānojumu 2-istabu dzīvokļi no 44m2 līdz 57m2 platībā ar un bez mēbelām un unikālu skatu uz Vecrīgu, cenas mainās no 3350 EUR/m2  līdz 5086 EUR/m2 (dzīvokļa cenas no 147 735 EUR līdz 231 413 EUR). Aktuālo cenu un piedāvājumu precizēsim pēc Jūsu pieprasījuma.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz