Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Šī gada maijā ekspluatācijā tika nodota jauna dzīvojamā ēka Dāliju ielā 23B, kas ir ekskluzīvs projekts ar tikai 9 dzīvokļiem, labiekārtotu teritoriju un pilnībā pabeigtu augstvērtīgu iekšējo apdari ik katrā no dzīvokļiem.

DAHLIA projekts savus pirmos iedzīvotājus uzņems jau šajā vasarā. Unikāla ir projekta atrašanās vieta, kas ir tuvu Rīgas centram un Jūrmalai, kas ir tieši uz robežas starp Rīgas pilsētas elitāro dzīvojamo rajonu Bieriņiem un tik ļoti pircēju vidū nu jau iecienīto Mārupi. Pavisam netālu atrodas Mārupes Valsts ģimnāzija, t/c “Spice”, tenisa klubs “Vārpas” un Mārupes ledus halle, restorāni “Hercogs”, “Rest”, “This Place Doesn’t Need A Name”.

DAHLIA projekta būvniecības procesā tika rūpīgi piedomāts pie estētiskas ēkas ilgtspējas, kas redzams izbūvētajā ēkas fasādē ar augstvērtīgiem apdares materiāliem, kā arī teritorijas un fasādes nakts apgaismojumā, kvalitatīvos un dabīgos apdares materiālos koplietošanas telpās un dzīvokļos.

Dāliju ielas 23B projektā ir padomāts par katru detaļu un piedāvāto risinājumu – 3 metrus augsti griesti ar 2.40 metru augstām durvju ailēm, ķieģeļflīžu apdare fasādē ar elegantu nakts izgaismojumu, panorāmas tipa logi, niansēti risinājumi iebūvēto mēbeļu izveidē sanmezglos, augstvērtīgas virtuves. Dāliju ielas 23 ēkai ir augsta energoefektivitāte ar papildus veiktu siltumizolācijas izveidi, kvalitatīviem logiem, individuāli uzstādītiem skaitītājiem, kas nodrošinās ēkas iedzīvotājiem zemus ikmēneša komunālos maksājumus.

Projektā kopā ir 9 dzīvokļi platībās no 88 līdz 114 m2. Visiem dzīvokļiem ir plašas terases un franču balkoni. Pirmā stāva dzīvoklim ir atsevišķa norobežota zaļā zona, kas rada īpašu mājas sajūtu. Katram dzīvoklim ēkas pagalmā ir pieejamas 2 autostāvvietas.

Papildu ērtībām nama iedzīvotāji varēs izmantot 1. stāvā izbūvētu labiekārtotu ieejas halli ar tur izveidotu slēgtu telpu, kur varēs novietot velosipēdus vai bērnu ratiņus.

Projekts tapis sadarbībā ar arhitektu studiju “AROUND” un galveno arhitektu Reini Prēdeli. Ekskluzīvais projekta pārdevējs un konsultants – SIA “Vestabalt”, turpmāko īpašuma apsaimniekošanu veiks SIA “Vestabalt Jums”.

Ar skatu ilgtermiņā

“Vestabalt” dzīvojamā fonda pārdošanas daļas vadītāja Irina Jermolajeva stāsta: “Iegādājoties īpašumu, ir svarīgi uzdot jautājumu, vai pēc gadiem 5 – 10 izvēlētais īpašums būs pieprasīts, likvīds un to būs iespējams pārdot ar peļņu. Ar ko izvēlētais īpašums atšķiras no citiem līdzīgiem projektiem?” Irina Jermolajeva papildina: “Nekustamo īpašumu vērtību ilgtermiņā galvenokārt nosaka projekta atrašanās vieta, būvniecības kvalitāte un augstvērtīgi, ilgtspējīgi materiāli ēkas pamata konstrukcijās, inženiertīklos, arhitektoniski akcenti fasādes risinājumā un kopējā mājīguma sajūta projektā. Viss iepriekš minētais ir Dāliju ielas 23B īpašuma stāsts – stāsts par patiesu, īpašu, unikālu vērtību ilgtermiņā“.

Saziņai un papildu informācijai par projektu: Irina Jermolajeva, “Vestabalt”, +371 28600251.

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Jaunais projekts vai dzīvoklis Rīgas centrā?

Nākamais raksts

Asociācijas Lanīda Nākotnes Domnīca 3.0 “Nekustamā īpašuma nozare 2050”.