Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

31. maijā par godu Asociācija Lanīda 30 gadu jubilejai tika organizēta pirmā Lanīdas Nākotnes Domnīca 3.0 “Nekustamā īpašuma nozare 2050”.

Diskusijā kopā ar pārējiem Lanīdas valdes locekļiem, Līga Plaude diskutēja par to kā ir attīstījusies nekustamā īpašuma nozare šo 30 gadu laikā, par nekustamā īpašuma aģenta profesijas prestižu un likumdošanas – administratīvo ietvaru nekustamā īpašuma nozarei un galvenajām lietām, kas būtu jāturpina pilnveidot. Līga Plaude diskusijā stāstīja, ka arī viņas gadījumā lēmums strādāt kā nekustamā īpašuma aģentam bija neapzināts un tika pieņemts pēc juridiskās izglītības iegūšanas, sākot strādāt kā nekustamā īpašuma projektu vadītājai. Darbs ar nekustamo īpašumu pārdošanu bija izaicinošs, dinamisks un tik cieši saistīts ar jauno projektu attīstību, ka pakāpeniski to aiz vien vairāk sanāca darīt ikdienā līdz brīdim, kad tas jau kļuva par galveno nodarbošanos.

Līga Plaude kā vēlējumu nākošajiem 10 gadiem uzstāda to, ka, lai nekustamā īpašuma aģenta darbs kļūst aiz vien vairāk cilvēkiem par apzinātu izvēli kā prestiža un cieņpilna profesija, kurā strādāt, pilnveidoties vairāku gadu garumā. Tieši pašreiz nozarē strādājošie nekustamā īpašuma aģenti ir lielā mērā atbildīgi par to, kā nākošo gadu garumā tiks celts šīs profesijas prestižs, skaidrojot sabiedrībai, cik nozīmīga ir profesionāla nekustamā īpašuma aģenta iesaiste darījumu vadīšanā un mainot attieksmi pret šo profesiju ar augsti profesionālu, godprātīgu pakalpojumu sniegšanu klientiem.

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

"Vestabalt" tirgū piesaka jaunu elitāru dzīvojamo projektu Mārupē: DAHLIA, Dāliju ielā 23B

Nākamais raksts

Cenu aptauja nekustamajam īpašumam – Ezerkrasta iela 21-1, Sunīši