Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Vestabalt sadarbībā ar LANĪDA prezentē izcilu renovācijas piemēru  – ēku Ausekļa ielā 14, Rīgā.

Kompānija “Vestabalt” sadarbībā ar Latvijas Nekustamo Īpašumu Darījumu Asociāciju pulcējās ar nozares speciālistiem biznesa brokastīs elitārajā projektā Ausekļa ielā 14, Rīgā.

Tikšanās laikā vairāk kā 40 nekustamo īpašumu aģentiem tika klātienē prezentēts restaurētais un pirms mēneša ekspluatācijā nodotais namīpašuma Ausekļa ielā 14.

SIA “Vestabalt” valdes locekle Līga Uzkalne uzrunā minēja, ka darbs pie Ausekļa ielas 14 namīpašuma restaurācijas tika sākts 2015. gadā un ņemot vērā apjomīgo darbu, kas ir ieguldīts pie projektēšanas un rekonstrukcijas,  projekts ir aizņēmis vairāk laika kā tika sākotnēji plānots, bet gala rezultāts uz izveidotie dzīvokļi un komerctelpas ir izcili. Kā minēja Līga Uzkalne Ausekļa ielas 14 projekts ir salīdzināms ar izcilu mākslas darbu, kuram ar laiku tikai turpinās pieaugt vērtība.

Projekta arhitekte Dita Lapiņa visiem klātesošiem izstāstīja par projektēšanas un būvniecības gaitu, kā arī prezentācijas ietvaros vērsa uzmanību uz arhitektūras detaļām, niansēm, kas šo projektu atšķir no citiem, kā, piemēram – restaurēto jūgendstila fasādi, atjaunotajiem griestu rotājumiem kāpņu telpās un dzīvokļos, izcilajiem dzīvokļiem plānojumiem un interjeru.

Vestabalt pārdošanas komanda visiem klātesošajiem prezentēja uz šodienu pieejamos brīvos dzīvokļus un komerctelpas.

Plašāka informācija par projektu pieejama šeit: https://www.vestabalt.lv/ausekla14/

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Jauns privātmāju ciemats Mārupē

Nākamais raksts

Labam īpašumam vienmēr saglabāsies cena