Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Sadarbībā ar Amerikas uzņēmumu PVE SIA “Vestabalt” uzstāda Latvijā pirmo vakuuma pneimatisko liftu Ausekļa ielas 1 namīpašumā.

Lifta projekta realizācija bija sarežģīta un visām iesaistītajām pusēm izaicinājumu pilna, jo lifts tika uzstādīts 1879. gadā celtā Jūgendstila ēkā, kur bija jārespektē esošā ēkas arhitektūra un modernie tehniskie risinājumi, kas nepieciešami lifta montāžai.

Apsaimniekojot vairākus desmitus namīpašumus tieši Rīgas vēsturiskajā centrā ir redzams, ka daudz greznajās Jūgendstila ēkās vēl joprojām nav uzstādīti lifti, kas apgrūtina ikdienas dzīvi tiem, kas dzīvo augstāk par trešo vai ceturto stāvu. Lielā daļā no Rīgas vēsturiskā centra ēkām gadiem neizdodas uzstādīt liftus, jo nav iespējams savākt kopīpašnieku saskaņojumus un finansējumu no līdzīpašnieku puses, kā arī ir sarežģīti un finansiāli dārgi tehniskie risinājumi lifta uzstādīšanai tieši vēsturiskajās ēkās.

Ausekļa ielas 1 namīpašums ir izņēmums no iepriekš minētā, jo Ausekļa ielā 1 īsā termiņā pēc tehniskā risinājuma saņemšanas 100% kopīpašnieki vienojās par lifta uzstādīšanu un ar SIA “Vestabalt” projekta vadības un apsaimniekošanas daļas ieguldīto darbu, liftu izdevās izprojektēt, izbūvēt un nodot ekspluatācijā īsā termiņā. Vēsturiskā ēkā Rīgas centrā no jauna uzstādīts lifts ir retums un tas viennozīmīgi paaugstinās katra no šajā ēkā esošo dzīvokļu vērtību un komforta līmeni Ausekļa ielas 1 iemītniekiem.

Pirmais PVE uzstādītais lifts Latvijā ir pneimatiskā vakuuma lifts. PVE37 ārējais diametrs ir 933 mm, un tajā var ietilpt divi cilvēki (205 kg). Lifts ir energodraudzīgs, bez papildus trokšņa, elegants, kas iekļaujas ikvienā ēkā.

Ja arī Jūsu mājā ir doma par jauna lifta uzstādīšanu, zvaniet Vestabalt Jums apsaimniekošanas departamentam un mēs palīdzēsim ar sākuma konsultāciju un īpašuma apsekošanu kam sekos tehniskā risinājuma piemeklēšana un projekta veiksmīga realizēšana arī Jūsu īpašumā.

 

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA “Vestabalt” prezentē investīciju objektu Rīgas centra perspektīvajā Miera ielā!

Nākamais raksts

Mājokļu dienā 2023 tirdzniecības centrā “Domina Shopping”!