Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

SIA “Vestabat” viens no vadošajiem un vecākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Latvijā, kas dibināts 1991.gadā ar vislielāko pieredzi visu veidu nekustamo īpašumu pakalpojumu sniegšanā saviem klientiem, sākot ar īpašumu pārdošanu, izīrēšanu un iznomāšanu, visa veida nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, īpašumu sertificētu vērtēšanu un arī projektu vadību, juridiskajām konsultācijām īpašumiem, kam nepieciešama nelikumīgās celtniecības legalizācija, īpašumtiesību dokumentu sakārtošana, būvju nodošana ekspluatācijā vai citu jautājumu risināšana, kas radīs pievienoto vērtību Jūsu īpašumam. SIA “Vestabalt” komandā strādā vairāk kā 30 profesionāli, pieredzējuši un sertificēti nekustamo īpašumu aģenti, īpašumu pārvaldnieki un vērtētāji, būvinženieri un projektu vadītāji, juristi, kas spēs rast atbildes un labāko risināju Klientam īsos termiņos arī sarežģītos un izaicinošos darījumos. Mūsu profesionālā un saliedētā komanda ar 32 gadu pieredzi nekustamo īpašumu jomā ir garants mūsu sniegtā pakalpojuma kvalitātei, kas vairos Jūsu īpašuma vērtību!

 

Īpašais piedāvājums izstādes laikā – SIA “Vestabalt” piedāvā dzīvokļus jaunajā projektā Ūbeļu Nami, Ādažos, kas ir pieejami iegādei un dzīvošanai jau šodien sākot no tikai 1800 euro/m2 ar pilnu iekšējo apdari. 2 istabu dzīvokli iespēja iegādāties par tikai 85 000 euro un piesakot dzīvokļa apskati šodien dāvanā arī stāvvieta! Nāc uz Vestabalt stendu un vienosimies par dzīvokļa apskati jau šajās brīvdienās!!!

 

Tev aktuāla ir jauna īres dzīvokļa atrašana tev un tavai ģimenei – Vestabalt piedāvā vairāk kā 100 mēbelētus un aprīkotus īres dzīvokļus Rīgas centrā. Piesaki apskati jaunākajā Vestabalt īres namā – Elizabetes ielā 89 un saņem dāvanā televizoru.

 

Ja tev ir aktuāla tava īpašuma pārdošana, izīrēšana vai maiņa – nāc uz SIA “Vestabalt” stendu un uzticot tālāko darbu un rūpes par tavu īpašumu, tu saņemsi bezmaksas sertificētu sava īpašuma vērtējumu bez papildus samaksas.

 

 

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Vakuuma pneimatiskais lifts Ausekļa ielas 1 namīpašumā.

Nākamais raksts

Sveicam Latvijas 105. dzimšanas dienā!