Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Uzņēmums “Vestabalt”  pārceļas uz savām jaunām biroja telpām.

Ilgāk kā 15 gadus SIA “Vestabalt” centrālais birojs atradās Pulkveža Brieža ielā 15 taču uzņēmuma izaugsmes un paplašināšanas rezultātā jau vairākus mēnešus tika meklētas jaunas biroja telpas.

Meklējot jaunas biroja telpas bija skaidrs, ka vēlamies palikt Rīgas vēsturiskajā centrā, ka gribam modernu, gaišu un pārsvarā atvērta tipa biroju.

Neskatoties uz Covid -19 ierobežojumiem un to, ka liela daļa no uzņēmumiem samazina biroja platības un ir pieņēmuši lēmumu ilgtermiņā strādāt attālināti, SIA “Vestabalt” visu iepriekšējo periodu un arī turpmāk strādā klātienē. Tas ir saistīts ar to, ka gan īpašumu pārvaldīšana un apsaimniekošana un arī pārdošana ir saistīta ar nepieciešamību sniegt pakalpojumus klātienē.

SIA “Vestabalt” komanda ir patiesi priecīga par jaunajām biroja telpām, kas atrodas pašā Rīgas centrā Krišjāņa Barona ielā 11, kas ir Konstantīna Pēkšēna eklektisma stilā projektēta ēka.

Par to kā notika SIA “Vestabalt” biroja pārcelšanās varat vairāk uzzināt sagatavotajā video materiālā.

 Gaidīsim jūs ciemos mūsu jaunajā birojā Krišjāņa Barona ielā 11 (ieeja no Dzirnavu ielas).

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA “Vestabalt” pēc galējo apdares darbu veikšanas piedāvā klientiem pēdējos 3 brīvos dzīvokļus projektā Ausekļa ielā 14

Nākamais raksts

Piedāvājam klientiem jaunu pakalpojumu - “pirms pārdošanas” īpašumu sagatavošana