Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

SIA “Vestabalt” sāk piedāvāt klientiem pakalpojumu “pirms pārdošanas” īpašumu sagatavošana.

Latvijā ir pagaidām vēl neliela pieredze par to, kā nekustamie īpašumi tiek sagatavoti to pārdošanai, ieguldot tajā laiku, papildus finanšu resursus un uzticot šī darba veikšanu profesionāļiem.

Mašīnu saimnieki pirms reklāmas publicēšanas un auto fotografēšanas zina, ka automašīnu ir vēlams nomazgāt un iztīrīt, taču brīdī, kad ir jāpārdod sev piederošais īpašums bieži īpašnieki nesaprot, kas ir jādara īpašumā, lai to pārdotu par iespējami augstāko cenu un īsākā laika periodā. Arī īpašums pirms pārdošanas procesa sākšanas un prezentāciju uzsākšanas ir jāsagatavo, protams, tajā gadījumā, ja ir vēlme saņemt iespējami augstāko pārdošanas cenu un realizēt īpašumu īsākā laika periodā, tāpēc SIA “Vestabalt”, vadoties no savas ilggadīgās un veiksmīgās pieredzes īpašumu profesionālā sagatavošanā to pārdošanai uzsāk jauna pakalpojuma piedāvāšanu saviem klientiem  “īpašuma pirms-pārdošanas sagatavošana”.

Viens no galvenajiem uzdevumiem, veicot īpašuma sagatavošanas darbus pārdošanai ir panākt to, lai potenciālie pircēji prezentācijas laikā sajustu īpašumu jau kā savu iespējamo jauno mājvietu. Pirmais, kas ir jāizdara ir jāatbrīvo pārdodamais īpašums no liekajām personīgajām lietām – fotogrāfijām, magnētiem pie ledusskapja, gleznām. Vēlams dzīvojamo telpu arī atbrīvot no liekajām mantām, jo tas palīdz radīt iespaidu, ka telpa ir plašāka, gaišāka.

Aromāts telpā, zaļumi, interjera detaļas ir lietas, kuras pareizi sakombinējot ir iespēja radīt to īpašo, katram pārdodamajam objektam visatbilstošāko sajūtu, kas palīdzēs pie īpašuma pārdošanas. Ir svarīgi nepārcensties ar interjera detaļu daudzumu, jo svarīgākais uzdevums ir panākt to, lai potenciālie pircēji uztver vispirms telpu, griestu augstumu un īpašumu kopumā.

Gaismas daudzums telpā un izsauļojums ir ļoti svarīgs. Nomainot aizkarus, apgaismes ķermeņus telpā un paklāju, var panākt mājīgu sajūtu, kas ir izšķiroša pozitīva lēmuma pieņemšanā par attiecīga īpašuma iegādi vai īri.

Plānojot īpašumu profesionālās fotosesijas, viennozīmīgi varam apgalvot, ka pat viena vāze ar skaistiem ziediem uz ēdamgalda vai trauks piepildīts ar āboliem, noteikti palīdzēs izteiksmīgāku bilžu uzņemšanā, kas tālāk savukārt sekmēs īpašuma pārdošanu.

It kā visas iepriekš minētās lietas ir jau kaut kur iepriekš redzētas, dzirdētas un zināmas, bet ir maz to gadījumu, kad klienti tiešām pirms pārdošanas ir gatavi uzticēt sava īpašuma sagatavošanu profesionāļiem. Īpašuma pirms pārdošanas sagatavošana ir māksla un profesionālu aģentu zināšanas par to, kas ir paveicams īpašumā, lai to pārdotu par iespējami augstāko cenu akcentējot īpašumu galvenos plusus. Iespējams, ka ar niecīgiem ieguldījumiem, dažos gadījumos tikai nokrāsojot vienu sienu un atbrīvojot aizkrautu dzīvokli no privātajām mantām, var ievērojami uzlabot pārdošanas rezultātus.

Ir daudz to cilvēku, kas ienākot telpā uzreiz nesaprot, kā labāk būtu izvietot mēbeles, iekārtot katru no telpām un tāpēc šajos gadījumos viennozīmīgi palīdz tas, ka ir jau pārdevēja (nekustamā īpašuma aģenta) redzējums un dzīvē realizēts piedāvājums par katras telpas funkcionālo labiekārtojumu, mēbelējumu.

Vairākos no gadījumiem Vestabalt var apliecināt, ka tieši ar profesionālu priekš-pārdošanas īpašuma sagatavošanu ir izdevies pārdot tos īpašumus, kurus iepriekš nav izdevies realizēt plānotajā termiņā un vairākos gadījumos arī īpašuma cena pēc labiekārtošanas darbu veikšans un interjera uzlabošanas ir paaugstinājusies līdz pat 20%.

Uzticiet sava īpašuma pārdošanu Vestabalt un mēs sagatavosim savu piedāvājumu un idejas par pirms pārdošanas veicamajiem darbiem bez maksas.

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA “Vestabalt” pārceļas uz jaunām biroja telpām

Nākamais raksts

Spāru svētki Ūbeļu Namos