Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Mīļā Latvija!

Sagaidot Tavu 103 dzimšanas dienu, vēlam, lai ik gadu Tu kļūtu stiprāka, drošāka, zaļāka un aizvien skaistāka,  lai valstsvīri top viedāki, godīgāki, ilgtermiņā domājoši!  Savukārt mēs, kas šeit dzīvojam, lai kļūstam aizvien gādīgāki, savu zemi mīlošāki un ik dienu pateicīgi Tev, ka varam dzīvot tieši šeit!

Lai ik gadu Tu kļūtu skaistāka un būtu aizvien vairāk svaigi atjaunotu namu, ielu, skvēru pilsētas centros, lai atgriežas spozme un smiekli arī Tavās attālākās pilsētas līdzīgi kā tas ir Kuldīgā, Pāvilostā, Alūksnē un Cēsīs!

Lai vairāk būtu tautiešu, kas grib atgriezties, dzīvot, strādāt un darīt dižas lietas šeit Latvijā un ne uz brīdi nedomātu par iespēju aizceļot!

Tu esi mūsu dzimtene, mūsu mājas un Valsts, kas dod mums spēku.

Kolēģiem, sadarbības partneriem un līdzcilvēkiem gribu pateikties par kopā izturēto daudzējādi izaicinošo gadu un vēlēt, lai mums arī nākošo gadu pietiktu iecietības, izturības, iekšējā spēka turpināt strādāt, radīt, mīlēt un dot Latvijai spēku attīstīties un pilnveidoties visu nākošo gadu.

Daudz laimes dzimšanas dienā, mūsu mīļā Latvija!

 

Līga Plaude

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Pirmspandēmijas līmenis nav sasniegts

Nākamais raksts

VESTABALT SKAIDRO