Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Vestabalt uzsāk zemes gabalu un māju tirdzniecību privātmāju ciematā “SAMIŅI”, kas atrodas Ogres novada, Birzgales pagastā, pašā Daugavas krastā.

Klientiem ir iespēja iegādāties zemes gabalus savas privātmājas būvniecībai kā arī izvēlēties vienu no Vestabalt piedāvātajām privātmājām.

Zemes gabali tiek piedāvāti platībās katrs  5000 m2 , tiem ir pievilktā elektrība un izbūvēts ceļš. No visiem zemes gabaliem paveras skaists skats uz Daugavu un visiem īpašumiem ir nodrošināta piekļuve Daugavai.

Privātmāju ciemats atrodas tikai 65 km attālumā no Rīgas.

Privātmāju būvniecība tiek veikta sadarbībā ar Vestabalt partneriem “Silver Standart House” un “Sila Stils”, kas piedāvā energoefektīvas koka karkasa mājas elegantā, modernā arhitektūras stilistikā.

Mājām ir atrasts jau to labākais novietojums katrā no zemes gabaliem īpaši domājot par to, lai no katras mājas caur plašajiem logiem pavērtos skaists skats uz Daugavu.  

Privātmāju platības sākot no 98 m2. Privātmāju plānojumi ir rūpīgi pārdomāti un arī mazajās kopējās māju platībās paredz no 3 līdz pat 5 guļamistabām un plašas dzīvojamās zonas.

Zemes gabalu cena sākot no 50 000 euro, zemes gabala ar privātmāju cena sākot no 165 000 euro.

 

Par detalizētu informāciju lūgums vērsties pie VESTABALT nekustamo īpašumu aģentes Gintas Brigmanes rakstot uz: ginta@vestabalt.lv vai zvanot: +371 20220056

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Jauns pakalpojums projektu vadībā – nelikumīgās un nepabeigtās būvniecības legalizēšana līdz nodošanai ekspluatācijā.

Nākamais raksts

SIA “Vestabalt” iepriecina apsaimniekojamo māju iedzīvotājus ar  krāšņām rudens svētku dekorācijām