Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Uz šodienu Ausekļa ielas 14 projektā ir pieejami tikai divi dzīvokļi projekta pēdējā stāvā. Šonedēļ Vestabalt ir uzsākusi šo dzīvokļu iekšējās apdares darbus un pēc dažiem mēnešiem abi dzīvokļi būs pieejami jau ar pabeigtu pilnu iekšējo apdari.

Pārdošanā ir viens trīs guļamistabu dzīvoklis ar kopējo platību 191.4 m2  un viens dzīvoklis ar trīs guļamistabām, terasi un balkonu, kura kopējā platība ir 252.8 m2.

Dzīvokļa interjera projektus izstrādāja interjera dizainere Anna Djačenko, kura ir arī pārējo Ausekļa ielas 14 dzīvokļu interjera autore. Veidojot dzīvokļa interjeru ir daudz domāts par detaļām un tehniski sarežģītiem apdares risinājumiem, lai dzīvokļu gala apdare būtu tiešām augstvērtīga. Dzīvokļos tiks izbūvētas ozolkoka parketa grīdas, būs iedziļinātas augstās grīdlīstes, koka apdare logu ailās, individuāli izgatavoti koka sienu paneļi un skapji, kamīns, dizaina apgaismes ķermeņi, Laufen un Axor santehnika, kvalitatīvas dizaina flīzes. Dzīvokļi ir unikāli, jo tiem ir 4  metrus augsti griesti, plaši stikla logi, kas nodrošina izcilu izsauļojumu, āra terases zona un balkons. Abiem penthouse dzīvokļiem ir izbūvēti ziemas dārzi un ir nodrošinātas stāvvietas ēkas iekšpagalmā.

 

Vestabalt pārdošanas aģente Irina Jermolajeva papildina: “Ausekļa ielas 14 pievienotā vērtība ir tas, ka šī ēka tika atjaunota visa kopumā un ēkai ir nomainītas visas inženierkomunikācijas, izbūvēti jauni pārsegumi un jumts un vairāku desmitu gadu periodā iedzīvotājiem nebūs jātērē laiks, piedaloties apsaimniekošanas kopsapulcēs un risinot jautājumus par ēkas kopējo tehnisko stāvokli. Ēkā ir skaista un mājīga kāpņu telpa un ilgtermiņā lielākā pievienotā vērtība ir arī pati ēkas atrašanās vieta, greznā fasāde un vēsture. Vēsturiskajā centrā ir piedāvājumā skaisti dzīvokļi, bet ēka kopumā nav atjaunota – vai nu nav remontēta fasāde, kāpņu telpa ir sliktā tehniskajā stāvoklī vai nav izbūvēts lifts, varbūt nolietojušies stāvvadi. Uzskatu, ka tavs dzīvoklis – mājas – sākas jau no fasādes ieejas durvīm.  Ausekļa ielā 14 arī kāpņu telpa ir sakopta, ēkas apsaimniekošana, apsardze tiek nodrošināta visaugstākajā un profesionālākajā līmenī, lai visi ēkas iedzīvotāji būtu apmierināti ikdienā.”
 

2020 gadā Ausekla ielas 14 projekts konkursā “2020. Gada balva Rīgas arhitektūrā” ieguva Atzinību par profesionalitāti un izpildījuma kvalitāti vēsturiskā mantojuma atjaunošanā kā labākais dzīvojamās mājas pārbūves un restaurācijas projekts.

Vairāk informācijas par dzīvokļiem – https://www.vestabalt.lv/ausekla14/

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Baltic RE Group sadarbībā ar Vestabalt iegādājusies kādreizējā “Rīgas melnā balzama” un “Rīgas Rauga” rūpnīcas ēku

Nākamais raksts

SIA “Vestabalt” uzsāk dvīņu māju tirdzniecību jaunajā projektā Rāmavas Rezidences.