Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

SIA ”Vestabalt” sāk dzīvokļu izīrēšanu jaunajā, modernajā īres namā Rīgas centrā, Elizabetes ielā 89.

SIA “Vestabalt” piedāvā īrniekiem labiekārtotus, mēbelētus īres dzīvokļus restaurētajā namīpašumā Elizabetes ielā 89.

Elizabetes ielas 89 īpašumā kopā ir 108 īres dzīvokļi platībās no 17 m2 līdz 55 m2. Ēkas cokolstāvā ar atsevišķām ieejām no Elizabetes ielas atrodas vairākas komerctelpas, kas piemērotas veikaliem, saloniem, galerijām.

Īrniekiem būs pieejami gan studio tipa, 1 guļamistabas un arī 2 guļamistabu dzīvokļi. Visi dzīvokļi ir labiekārtoti un tajos ir uzstādītas modernas virtuves iekārtas, iebūvētie skapji, kā arī visos dzīvokļos ir domāts par apgaismojumu sadarbībā ar Gaismas Maģiju uzstādot kvalitatīvus apgaismes ķermeņus. Īrnieku ērtībai ir pieejami pilnībā mēbelēti dzīvokļi, kuros ir izvietoti visi sadzīves priekšmeti (TV, virtuves sadzīves tehnika, u.c.), kā arī ir pieejami nemēbelēti dzīvokļi ģimenēm, kuriem jau ir savas mēbeles. Mājā ir veikta visu koplietošanas telpu atjaunošana, katrā kāpņu telpā ir izbūvēti jauni Kone lifti. Teritorijā ir uzstādīta video novērošana un labiekārtots pagalms.

Dzīvokļu pārdomātie plānojumi, augstie griesti un plašie logi arī mazākajos dzīvokļos rada plašuma sajūtu un īrnieku lielākais ieguvums ir mazie komunālie maksājumi. Arī 36 m2 vienas guļamistabas dzīvoklī ir atrasta vieta ēdamgaldam, virtuves zonai, plašiem sanmezgliem un vairākiem iebūvētiem skapjiem un plauktu sistēmām, kas nodrošina to, ka īrniekam ir vieta personīgo mantu glabāšanai. Domāju, ka tieši pēdējos gados iedzīvotāji aiz vien vairāk uzmanību pievērš kopējam ikmēneša budžetam, izdevumu sadaļai, kas saistās ar savas dzīves telpas uzturēšanu. Elizabetes ielā 89 augsta energoefektivitāte un veiktā restaurācija atbilstoši augstākajiem standartiem, dzīvokļu pārdomātie plānojumi ar mazu nelietderīgi izmantojamo platību, piemēram, koridoriem, nodrošina zemus ikmēneša komunālos maksājumus.

SIA “Vestabalt” valdes locekle Līga Plaude papildina: “Pieprasījums pēc kvalitatīviem īres dzīvokļiem Rīgā ir augsts un uz šodienu jauni, renovēti īres nami Rīgas centrā ar padziļināti izstrādātu īres koncepciju ir maz. Ņemot vērā lielo pieprasījumu kā no vietējiem, tā arī ārvalstu klientiem esmu pārliecināta, ka visi 108 Elizabetes ielas 89 dzīvokļi ātri atradīs savus jaunos iemītniekus un tiks izīrēti”.

Elizabetes ielas 89 īres nams ir pirmais īpašums, kurā SIA “Vestabalt” ir apkopojusi 30 gadu ilgo pieredzi, kas uzņēmumam gūta pārvaldot īres namus un komercīpašumus citos Rīgas namīpašumos. Sekojot līdzi laikam īrnieku ērtībai Elizabetes 89 namīpašumā SIA “Vestabalt” īrniekiem piedāvās jaunu īres namiem īpaši izstrādātu sistēmu-saziņas platformu.

Elizabetes ielas 89 īrniekiem tiek piedāvāti saprotami un abpusēji godīgi īres līgumi, pārskatāma un ērta ikmēneša komunālo maksājumu veikšanas sistēma, iespēja jautājumus un izsaukumus pieteikt attālināti caur sistēmu, sekot līdzi sava dzīvokļa maksājumu un veikto pakalpojumu pieteikumu vēsturei. Caur aplikāciju īrniekiem ir iespēja pieteikt vēlamos papildus pakalpojumus un sekot līdzi to izpildei – dzīvokļa uzkopšana, spuldzes nomaiņa vai arī dzīvoklī nepieciešamie mazie remontdarbi. Caur aplikāciju īrniekiem ir arī pieejamas visu iekārtu lietošanas instrukcijas, ir nodrošināta iespēja sekot līdzi sava dzīvokļa ikmēneša komunālajiem maksājumiem, saņemt atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.  

It īpaši ārvalstu klientiem, diplomātiskajam korpusam ir svarīga profesionāla ēkas pārvaldīšana, iespēja personīgai komunikācijai ar ēkas pārvaldnieku. Elizabetes 89  ēkas kopējais tehniskais stāvoklis ir labs, kā arī ir īpaši domāts par ēkas īrnieku drošību. SIA “Vestabalt” ir svarīgi, lai īrnieki šajā namīpašumā justos labi ilgtermiņā.

Līga Plaude papildina “Zinot, kāda ir situācija Rīgas vēsturiskajā centrā ar namīpašumiem, kuri ir tikai daļēji apdzīvoti vai arī atrodas avārijas stāvoklī, esmu patiesi priecīga, ka vēl vienā namīpašumā Rīgas centrā vakaros degs gaisma logos un garāmgājējus priecēs atrestaurētā un izgaismotā Elizabetes ielas 89 fasāde”.

 

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Intervija ar SIA ''Vestabalt'' valdes locekli Līgu Plaudi žurnālā ''Kvadrātmetrs''

Nākamais raksts

Atvērto durvju dienas jaunajā projektā Ūbeļu Nami!