Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

Mājas ūdenstilpņu krastos vienmēr ir bijušas pieprasītas un pievilcīgas. Kāpēc vienmēr cilvēki ir gribējuši dzīvot, atpūsties un pavadīt laiku tieši ūdens tuvumā?

Ūdens tuvumā cilvēki izjūt neizmērojamu mieru, jo tieši tur ir iespēja aizbēgt un  noslēpties no ikdienas steigas un stresa. Pie ūdens aizvien vairāk cilvēki meklē iespēju atpūtas brīžiem. Anglijas pētnieki zinātniski ir pierādījuši, ka tie cilvēki, kas pastāvīgi uzturas un dzīvo ūdens tuvumā ir veselāki un laimīgāki. Ne velti, ceļotāji dodoties atpūtā, priekšroku dod viesnīcas numuriem ar skatu uz okeānu, jūru, kā arī izvēlas villas ūdens tuvumā.

Pēdējos gados tiek būvētas aizvien jaunas viesnīcas ar numuriem un restorānu zālēm pat zem ūdens, kas dod iespēju cilvēkiem baudīt ūdens tuvumu jaunā veidā. Cilvēki maksā par sajūtām.

Aizvien populārāka paliek atpūta uz ūdens arī Latvijā, kā, piemēram, vakariņas uz ezera, Kāla ezera muzikālais pasākums Ezera Skaņas, peldošās pirtis, mucu mājiņas Melnsils jūras krastā, u.c.

Dzīvot pie ūdens ar skatu uz upi, ezeru, jūru ir daudzu cilvēku sapnis. Īpašums pie ūdens nozīmē arī pievienoto vērtību, ko tas dod visas ģimenes dzīvesveidam, kā, piemēram – makšķerēšana, peldēšana, izbraucieni ar laivu. Arvien lielākam pircēju skaitam ir svarīgs ūdens tuvums, jo cilvēki ir gatavi maksāt par īpašumu dārgāk, proti –  par iespēju baudīt saulrietu no privātās terases vai izmantot iespēju piekļūt privātai pludmalei.

Nereti zemes gabala vērtība un cena ir atkarīga no ūdenstilpnes tuvuma. Protams, ūdenstilpnes ir atšķirīgas. Nosakot īpašuma vērtību, svarīgi ir arī citi faktori, tādi kā atrašanās vieta, apkārtēja vide, sabiedriskā transporta pieejamība un inženiertehniskās un sociālās infrastruktūras pi e ejamība.

Ūdens tuvuma ietekme uz īpašuma vērtību var atšķirties izvērtējot to, kāds ir skats no īpašuma uz ūdeni, kāda ir piekļuves iespēja pie ūdenstilpnes, kāds ir krasta dziļums, kas ietekmēs kuģošanas un peldēšanās iespējas, ūdens tīrība un iespēja makšķerēt vai nodarboties ar ūdenssportu.

Zemes īpašumi pie Latvijas ezeriem, upēm un jūras nepaliks vairāk un tieši īpašuma atrašanās vieta ir tas, kas noteiks īpašuma vērtību ilgtermiņā.

Šobrīd Vestabalt pārdošanā pieejamas dzīvesvietas dažādām gaumēm, pie dažādām ūdenstilpnēm: no dīķiem līdz jūras krastam.

Ķīšezera krastā Rīgā

Rīgā ir iespēja iegādāties divu dzīvokļu privātmāju , ainaviski skaistā un sakārtotā vidē Ķīšezera krastā.  Tikai 20 minūšu braucienā no Rīgas centra. Māja ir paredzēta divām ģimenēm, ka arī ir iespējams iegādāties katru mājas pusi – dzīvokli atsevišķi .

Vairāk informācijas šeit.

Sēļu dīķa krastā Mārupē

Skaistu privātmāju Mārupē, ciematā “Sēļi” pie paša Sēļu dīķa.  Mājai ir plašs, atvērta tipa plānojums – māju no divām pusēm ieskauj plaša, gaumīgi iekārtota vasaras terase ar grila zonu, atpūtas zonu un vietu lielam ēdamgaldam. Vasaras sezonā terase tiek lietota un izmantota kā viesistabas turpinājums/papildinājums. 

Vairāk informācijas šeit.

Ģimenes māja Jūrmalā, Lielupes krastā

Septiņu istabu ģimenes privātmāja klusā, ekoloģiskā vidē, vietā ar ērtu infrastruktūru. Pie mājas ir apsildāms baseins. Māja piemērota ūdens sporta cienītājiem.

Vairāk informācijas šeit.

Privātmāja Garkalnes novadā ar izeju pie Sunīšu ezera

Privātmāja Garkalnes novadā slēgtā ciemā “Sunīšu”, ar tiešo izeju pie Sunīšu ezera. Ciematu ieskauj priežu mežs, idiāli piemērota vieta tiem, kas augsti vērtē ekoloģisku vidi un koptu apkārtni.

Vairāk informācijas šeit.

Trīs stāvu privātmāja ciematā Ezerkrasts

Piedāvājam iegādāties plašu privātmāju ezera krastā, slēgta tipa ciematā – Ezerkrasts. Ciemata teritorijā atrodas restorāns, neliels veikals un sporta zāle. Mājas trīs stāvi lieliski iekļaujas zemes gabala reljefā.

Vairāk informācijas šeit.

Ekskluzīvs nekustamais īpašums upes krastā Babītes novadā

Pārdod ekskluzīvu nekustamo īpašumu Babītes novadā, Salas pagasta upes krastā, kas sastāv no zemesgabala un trīs ēkām. 

Vairāk informācijas šeit.

Skaists īpašums Zvejniekciemā, kas robežojas ar kāpu zonu

Ekskluzīvs nekustamais īpašums Saulkrastu novadā, Zvejniekciemā, jūras krastā, kas sastāv no zemesgabala un divām ēkām.

Vairāk informācijas šeit.

Unikāls īpašums Dūņezera krastā Ādažu novadā

 

Unikāls īpašums, kas vienlaicīgi atrodas priežu mežā un ezera krastā. Krasta robeža 200m. Īpašums „Gungas” ir izveidots kā viesu māju komplekss, kas sastāv no 7 guļbaļķu mājiņām, kuras celtas 18. un 19. gadsimtos.

Vairāk informācijas šeit.

Zemes pie ūdeņiem paliek vien mazāk. Vairāk informāciju par citiem īpašumiem pie ūdeņiem meklējiet šeit

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

Komerctelpas veiksmīgam biznesam Ausekļa ielā 14

Nākamais raksts

Pēc vērienīgas rekonstrukcijas ekspluatācijā nodots elitārais dzīvojamais nams "AUSEKĻA 14"