Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

“Vestabalt” piedāvā iegādāties dzīvokļus atjaunotajā namīpašumā Teikā, Struktoru ielā 5.

Mājā kopā ir 22 dzīvokļi. Pieejamo dzīvokļu platības no 26m2 līdz 90 m2. Cenas sākot no 1200 euro/m2. Ir pieejami gan studio tipa, gan vienistabas, kā arī divistabu dzīvokļi. Dzīvokļi ir labā tehniskā stāvoklī, bet apdares darbus un dzīvokļu interjeru jaunie īpašnieki varēs veikt paši atbilstoši savai gaumei.

Mājai ir atjaunota fasāde un kāpņu telpa, jumts, labiekārtots pagalms un nomainītas ugunsdrošās ieejas durvis dzīvokļos. Pagalmā plānots izbūvēt 15 vietas automašīnu novietošanai. Mājas apsaimniekošanu turpmāk veiks SIA “Vestabalt Jums”, nodrošinot profesionālu pilna servisa apsaimniekošanu visiem iedzīvotājiem.

Apkārt Struktoru ielas 5 ēkai ir attīstīta infrastruktūra un pieejams sabiedriskais transports. Blakus atrodas bērnudārzs, veikali TOP un Hartvik, Lidl Lielveikals kā arī netālu atrodas “ELKOR” tirdzniecības centrs un “Akropole Alfa” tirdzniecības centrs.

SIA “Vestabalt” jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem var palīdzēt ar interjera izstrādi un iekšējās apdares darbu organizēšanu, jo pašlaik tiek izstrādāti vairāki iespējamie interjera dizaina risinājumi un tipveida virtuves piedāvājums.

Dzīvokļi Struktoru ielā 5 ir piemēroti tiem, kas vēlas veikt īpašuma iegādi kā investīciju ar mērķi dzīvokli izīrēt. Pieprasījums pēc īres dzīvokļiem Teikā pārsniedz pieprasījumu un dzīvokļa iegāde Struktoru ielā 5 būs drošs un izdevīgs ieguldījums ar garantētu ienesīgumu.

 

Atpakaļ
Iepriekšējais raksts

SIA “Vestabalt” uzsāk dvīņu māju tirdzniecību jaunajā projektā Rāmavas Rezidences.

Nākamais raksts

Kādi ir īpašuma apkures un pārējie uzturēšanas izdevumi?