Этот сайт использует файлы cookie для улучшения пользовательского интерфейса и оптимизации его производительности. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь использовать файлы cookie для этого веб-сайта. Читать дальше
Задай нам вопрос: +371 67225555
0
В ваш список избранного нет добавленных объектов
Ваш список избранных 0 объект/-ы

/мес.
ID 4349
Город Rīga
Место Centrs
Улица Pulkveža Brieža iela 10
Площадь 31 m2
Количество комнат 1
Этаж 2/5
Цена за m2 € 14.52
Цена € 450 €/мес.
Izīrē jaunu un mēbelētu studio tipa dzīvokli restaurētā eklektisma stilā namīpašumā Rīgas klusajā centrā, Pulkveža Brieža ielā 10. Dzīvoklis atrodas fasādes ēkas 2.stāvā ar kopējo platību 30.5 m2.

Gaišs, plašs studio tipa dzīvoklis, kurā ir atrasta vieta kā virtuves zonai, plašiem iebūvētajiem skapjiem, tā arī atpūtas zonai ar ēdamgaldu un guļamdīvānam. Dzīvoklim ir 3.4 m augsti griesti, vannas istaba ar dušu, virtuves iekārtas, aizkari, gaismas ķermeņi. 

Dzīvoklis atrodas īpašumā ar labiekārtotu teritoriju, kur tiek veikta videonovērošana un ir īpaši domāts par īrnieku drošību.

Ēkā ir uzstādīts KONE lifts. Ēka ir siltināta atbilstoši augstākajiem celtniecības standartiem, kas nodrošina zemus ikmēneša komunālos maksājumus.
Ēku apsaimnieko SIA “VESTABALT”, kas ir viens no vadošajiem ēku apsaimniekotājiem Latvijā ar 32 gadu pieredzi un īrniekiem tiek nodrošināts 24/7 diennakts atbalsta serviss, pārskatāma ikmēneša rēķinu apmaksas sistēma un papildus pakalpojumi līdz pat dzīvokļu uzkopšanai, tehnisko pakalpojumu sniegšanai dzīvoklī.

Pulkveža Brieža ielas 10 īres nams atrodas izcilā vietā ar attīstītu infrastruktūru. Dažu minūšu gājiena attālumā ir Vecrīga, Viesturdārzs un Kronvalda Parks, Hanzas Perons un KIM Laikmetīgais Mākslas Centrs, Olimpiskais Sporta Centrs un vairāki tirdzniecības centri, kā arī Rīgas labākie restorāni.

Ikmēneša īres maksa 450 euro, papildus maksājot komunālos maksājumus.

Pie īres līguma noslēgšanas tiek prasīts drošības depozīts divu īres mēnešu apmērā. Minimālais īres termiņš 1 gads.

Связаться с агентом

Сообщение агенту отправлено

Спасибо, что заполнили форму

Отправить другое сообщение

К сожалению, что то пошло не так

Извините за неудобства

Попробуйте ещё раз