Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4318
Pilsēta Rīga
Vieta Vecrīga
Iela Kaļķu 2
Platība 75 m2
Istabu sk. 3
Stāvs 5/6
Cena par m2 € 1933.33
Cena € 145 000
Pārdod 3-istabu dzīvokļa īpašumu Vecrīgas sirdī ar ērtu atrašanās vietu ar skatu uz Svētā Pētera baznīcu un Kungu ielu.

Dzīvokļa kopējā platība 75m2, ar trīs izolētām istabām, atsevišķu virtuves, tualetes, vannas istabas un glabātuves telpu. Dzīvoklis atrodas ēkas 5.stāvā.
Dzīvoklim ir 3,20 metru augsti griesti. Kopā ar dzīvokļa īpašuma tiesībām lietošanai tiek nodota tiesība izmantot stāvvietu daudzdzīvokļu ēkas pagalmā.

Īpašumu apsaimnieko Rīgas Namu Pārvaldnieks, siltumu ēkai nodrošina centralizēti Rīgas siltums, siltais ūdens dzīvoklī tiek uzsildīts ar gāzes katlu, komunālie maksājumi ziemas mēnešos ap EUR 330, vasarā ap EUR 130.

Dzīvoklī, veicot jaunu remontu, iespējams paaugstināt tā vērtību. Tā novietojums kultūrvēsturiskajā Rīgas vecpilsētas daļā blakus daudzajiem apskates objektiem un plašai restorānu izvēlei ir labs investīciju objekts īres biznesam vai arī tas var būt labs mājoklis ģimenei, kuriem ir svarīgi dzīvot Rīgas centrā un nodrošināt bērniem mācību iestādi Rīgas centrā.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz