Задай нам вопрос: +371 28308777
0
В ваш список избранного нет добавленных объектов
Ваш список избранных 0 объект/-ы

/мес.
ID 20185
Город Rīga
Место Centrs
Улица Ausekļa 11
Площадь 140 m2
Количество комнат 3
Этаж 3/6
Цена за m2 € 12.86
Цена € 1 800 /мес.
Plašs un elegants trīsistabu dzīvoklis pilnībā renovētā ēkā klusā un prestižā Rīgas centra rajonā, Ausekļa ielā.
Dzīvoklim ir pārdomāts un praktisks plānojums, kas piemērots ilgtermiņa dzīvošanai. Tas sastāv no plašas viesistabas ar modernu, pilnībā aprīkotu virtuves zonu, divām atsevišķām guļamistabām ar lielām un gaišām vannasistabām, papildus viesu tualetes, kā arī atsevišķas noliktavas / veļas telpas. Interjers apdarināts ar augstas kvalitātes materiāliem un iekārtots klasiskā stilā. Augstie griesti un lielie logi nodrošina lielisku dabisko apgaismojumu un patīkamu skatu uz Viesturdārza parku.
Īpašums atrodas vienā no pieprasītākajiem Rīgas dzīvojamajiem rajoniem, tieši blakus Viesturdārzam. Apkārtnē ir ērti pieejami lielveikali, augstas klases restorāni un kafejnīcas, kā arī bērnudārzi un skolas. Sabiedriskais transports ir viegli sasniedzams, nodrošinot ērtu nokļūšanu uz citām pilsētas daļām.

Связаться с агентом

Сообщение агенту отправлено

Спасибо, что заполнили форму

Отправить другое сообщение

К сожалению, что то пошло не так

Извините за неудобства

Попробуйте ещё раз