Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.

PAR PROJEKTU

Z-Towers viens no augstākajiem ēku kompleksiem Baltijā un pirmais lielais daudzfunkcionālais projekts Latvijā. Projekts sevī ietver dzīvokļus, birojus, restorānus, sporta centru, atpūtas un kultūras pasākumu norises vietas, kā arī četru līmeņu pazemes autostāvvietu un individuālus pakalpojumus iedzīvotājiem. Komplekss atrodas Rīgas centrālajā punktā – vietā, kur 21. gadsimta metropoles pilsētas enerģija sastopas ar 800 gadus senu vēsturi un tradīcijām.

Z-Towers ietver sevī nebijušu funkcionalitātes līmeni, kurā tiek ņemtas vērā pat vismazākās detaļas. Augstākās kvalitātes dzīvokļi nodrošinās to iedzīvotājiem fantastisku skatu pār pilsētu, vienlaikus dodot iespēju dzīvot modernās telpās, kur interjera dizaina risinājumus un apartamentu iekārtošanu ir veikušas Latvijas vadošās interjera dizaina kompānijas, kas ir ņēmušas vērā klientu individuālās vajadzības un vēlmes.

Projekta fasāde nodrošina augstu skaņas izolāciju un aizsardzību pret ultravioleto starojumu.
Kompleksa piekļuves un pārvietošanās kontrole pa kompleksa dzīvojamo daļu tiks nodrošināta ar speciālām viedkartēm.
Drošību kompleksā Z-Towers nodrošinās mūsdienīgas un augstvērtīgas video novērošanas kameras, kas tiks uzstādītas visā kompleksa teritorijā, tostarp liftos.
Kompleksa pieguļošajā teritorijā tiks nodrošināts labiekārtots parks ar pastaigu celiņiem un atpūtas soliņiem.

DZĪVOKĻI

Klientiem piedāvājam īrēt moderni iekārtotus un pilnībā mēbelētus dzīvokļus ar burvīgu skatu uz Vecrīgas korēm un pilsētu.

Aprīkojums:
– Interjera un mēbeļu risinājumi no Excelsior;
– Pilnībā aprīkota virtuves iekārta;
– Ventilācijas un kondicionēšanas sistēma;
– Apsildāmās grīdas sanmezglos.

Iespēja nomāt vietu četru līmeņu pazemes autostāvvietā.
Papildus īres maksai ir jāmaksā komunālie pakalpojumi (apsaimniekošanas maksa ir ietverta īres maksā)