Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 126863
Pilsēta Garkalnes novads
Vieta Amatnieki
Iela Vecbriezes
Platība 1225.8 m2
Zemes platība 36200 m2
Istabu sk. 7
Cena par m2 € 48.10
Cena €1 800 000
Moderna un vienlaikus eleganta ģimenes rezidence ar plašu un ainavisku piemājas teritoriju, ciematā Amatnieki. Ēkas arhitekts ir viens no mūsdienu dižākajiem Latvijas arhitektiem Modris Ģelzis.

Gruntsgabala kopējā platība ir 3.62 ha, teritorijas labiekārtošanas projektu ir izstrādājusi ainavu arhitekte Inese Grundule. Teritorijā atrodas simtgadīgi Latvijas dižkoki, tā arī no jauna stādīti ķiršu koki, ābeles, bumbieri, dižskabāržu aleja gar sētu. Daļā teritorijas ir izveidots golfa laukums ar PAR 3 bedrīti. Teritorijā uzstādīts pārdomāts un kvalitatīvs āra apgaismojums, granīta bruģakmens ar izveidotiem celiņiem.

Ēkas pirmā stāvā plānojums paredz plašu dzīvojamo telpu ar piecus metrus augstiem griestiem un stiklotu ārsienu, no kuras paveras burvīgs skats uz ārējo ainavu. Mājas centrā ir izveidota stiklota kamīna un mūzikas telpa ar īpašu dekoratīvu kamīna bareljefu, ko zīmējis arhitekts Modris Ģelzis. Ēkas pusstāvā ir izvietota ēdamistaba un atsevišķa virtuve (Virtuve Arclinea un Miele sadzīves tehnika). Viesu guļamistaba ar savu vannas istabu ir izvietota ēkas pirmā stāva klusākajā spārnā. Mājā ir izveidota modulārā zaļo augu siena, kas tālāk ved uz plašu, stiklotu SPA un atpūtas zonu ar 21 metru garu baseinu un tvaika pirti, ar atsevišķa spēļu istabu.

Ēkas otrajā stāvā ir izvietots kabinets, divas bērnu guļamistabas, katra ar savu garderobi un vannas istaba. Master guļamistaba ar balkonu un plašu vannas istabu ar ierīkotu Jacuzzi .

Ēkas pagrabstāvā atrodas bibliotēka, telpa sporta inventāram, katla telpa un vairākas saimniecības telpas. Slēgta garāža trim automašīnām ar automātiskajiem garāžas vārtiem un iebrauktuvi no nosegta iekšpagalma, kur papildus var novietot vairākas mašīnas. Kā arī divas papildus noliktavas ar automātiskajiem vārtiem.
Mājas interjera galvenās raksturīgākās detaļas ir koks – gaišā Kanādas kļava (interjera elementi, kāpnes un grīdas), ozola dēļu grīdas un kāpnes, akmens masas flīzes, liela laukuma stiklojumi, noapaļotas formas, virsgaismas, interjerā īpaša uzmanība pievērsta arī mākslīgajam apgaismojumam, lai radītu mājīgumu un noskaņu. Interjers veidots no pašiem augstvērtīgākajiem apdares materiāliem, kas ir piemeklēti no interjera saloniem Krassky, Excelsior un Trentini.
Mājas fasādes apdarē izmantoti koka, ķieģeļu flīžu, stikla un metāla elementi.

Mareks Liekniņš

Nekustamo īpašumu aģents

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz