Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
Atlases filtrs
Atlasīti: 5
Darījuma veids
Pilsēta
Vieta
Iela
Istabu skaits
0 25 no līdz
Stāvs
0 7 no līdz
Platība
0 m2 11000 m2 no līdz
Cena
0 7500000 no līdz
Notīrīt visus filtrus
Atlasīti piedāvājumi
Kārtot pēc:
Pēc noklusējuma
Režģis
Saraksts
Kartes skats

Komercobjektu veidi

Komercīpašums ir tāds nekustamais īpašums, kurš nes peļņu, ar kura palīdzību tiek plānots gūt peļņu vai kas iegādāts ar mērķi gūt nomas ienākumus. Par komercobjektu parasti tiek uzskatīta tāda ēka, būve vai telpa, kurā tiek veikta komercdarbība vai saimnieciskā darbība, kā arī citas publiskas telpas.

Komercīpašums ir tāds nekustamais īpašums, kurš nes peļņu, ar kura palīdzību tiek plānots gūt peļņu vai kas iegādāts ar mērķi gūt nomas ienākumus. Par komercobjektu parasti tiek uzskatīta tāda ēka, būve vai telpa, kurā tiek veikta komercdarbība vai saimnieciskā darbība, kā arī citas publiskas telpas. Vestabalt apkopotā statistika liecina, ka nemainīgi vispopulārākie, zināmākie un pieprasītākie komercobjekti ir tieši biroji, taču mūsu datu bāzē ir arī citi komercobjektu veidi, kas varētu būt interesanti potenciāliem investoriem:

  • biroji un tirdzniecības telpas;
  • ražošanas telpas;
  • noliktavas un angāri;
  • namīpašumi;
  • investīciju objekti;
  • restorāni, klubi un bāri;
  • viesnīcas un atpūtas kompleksi.

Klientam, iegādājoties jebkuru no komercobjekta veidiem, mērķis ar šo īpašumu ir gūt ienākumus. Pēc iegādes mērķa, komercobjekti var tikt iedalīti:

  • Objekti ar mērķi gūt nomas ienākumus;
  • Objekti, kas paredzēti tālākai attīstībai;
  • Objekti, kuros tiks attīstīta uzņēmējdarbība.

Nekustamo īpašumu tirgū nereti gadās situācijas, kad viens komercobjekts potenciālajam vai esošajam klientam tiek pozicionēts atšķirīgi vai pat pretrunīgi. Iemesls tam visticamāk ir tas, ka Latvijā šobrīd nav izveidota vienota, pēc noteiktiem kritērijiem veidota, vietējā un starptautiskā tirgū saprotama un izmantojama komercobjektu klasifikācija. Šāda situācija mazina nekustamā īpašuma nozares prestižu, tādēļ vienota komercīpašumu klasifikatora izstrāde būtu ieguvums visiem komercīpašumu tirgus dalībniekiem – kā telpu attīstītājiem, īpašniekiem un investoriem, tā arī nomniekiem.

 

Komercobjektu pirkšana, pārdošana un noma

Jebkurš komercobjekts ir specifisks nekustamais īpašums. Ja esat nolēmis iegādāties, iznomāt komercobjektu vai pārdot komercobjektu, iesakām vērsties pie attiecīgās nozares speciālista, kas ar savām zināšanā un pieredzi palīdzēs un ļaus izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Vestabalt nekustamo īpašumu aģenti, kas specializējas tieši komercīpašumos, ne tikai palīdzēs un konsultēs Jūs visos ar nomu vai tirdzniecību saistītajos jautājumos, bet arī iepazīstinās Jūs ar jaunumiem un aktuālajām tendencēm komercīpašumu tirgū.

Ja Jums ir komercīpašums

Mēs palīdzēsim Jums iznomāt vai pārdot visdažādākos komercobjektus visā Latvijā ātri un izdevīgi. Mūsu aģentu pieredze, profesionalitāte un uzņēmuma apjomīgā klientu datubāze ļauj mums apgalvot, ka atradīsim nomnieku vai pircēju arī nestandarta un specifiskiem komercīpašumiem. Mēs arī izveidosim Jūsu komercobjektam profesionālu piedāvājumu (sludinājuma apraksts, fotoattēli, plāni u.c.), ko sūtīt potenciālajiem klientiem. Mūsu speciālisti noteiks Jūsu īpašumam piemērotāko mērķauditoriju un izveidos tam reklamēšanas stratēģiju. Uzraudzīsim visu procesu un vadīsim Jūsu īpašuma prezentācijas. Sagatavosim visu nepieciešamo dokumentāciju.  

Ja Jūs meklējat komercīpašumu

Mūsu rīcībā ir plaša un daudzveidīga informācija par komercobjektu piedāvājumiem visā Latvijā (arī tādi komercobjekti, kas nav publiski pieejami). Regulāri arī sekojam līdzi objektiem, kas parādās izsoles tirgū. Izsolē pārdodamais nekustamais īpašums ir laba iespēja iegādāties īpašumu par cenu, kas ir zemāka nekā tirgus cena.

Protams, tādi gadījumi, kad pārdod komercobjektu stratēģiski labā vietā, bez „zemūdens akmeņiem” un vēl izdevīgi ir salīdzinoši reti. Tādi komercīpašumi parasti arī tiek pārdoti vai iznomāti salīdzinoši ātri. Tieši tādēļ ir vērts piesaistīt nekustamā īpašuma aģentu, kurš visu laiku seko līdzi jaunākajiem piedāvājumiem un ir informēts par notiekošo tirgū. Nekustamā īpašuma aģents ir sava veida garants, ka Jums interesējošais komercobjekts nonāks līdz Jums, pirms kāds cits jau būs paspējis to iegādāties vai iznomāt.

Lasīt vairāk
Lasīt mazāk