Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4083
Pilsēta Rīga
Vieta Dārzciems
Iela Vestienas iela 32
Platība 198 m2
Istabu sk.
Stāvs 1/3
Cena par m2 € 7.00
Cena € 1 386
Iznomā biroja telpas, ar kopējo platību 198 m2 platībā, biroju centrā Dārzciemā, Vestienas ielā 32. Piedāvātās telpas izvietotas ēkas fasādes daļā. Telpas tiek piedāvāts ar pilnu apdari (plānojumu iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām, slēgtus kabinetus, pārrunu telpu, daļa telpas ir atvērta tipa, atpūtas zona un sabmezgls un virtuvē darbiniekiem.
Iznomā tirdzniecības telpas ar kopējo platību 198 m2,  B klases biroju centrā Dārzciemā, Vestienas ielā 32. Telpas atrodas jaunā biroju ēkā, tās izvietotas ēkas fasādes daļā. Telpas tiek piedāvāts ar pilnu apdari (plānojumu iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām).
Ēkas teritorija ir iežogota, labiekārtota un izveidotas autostāvvietas nomniekiem un viņu klientiem. Tiek nodrošināta teritorijas video novērošana 24/7. Iekļūšana ar elektroniskajām kartēm vai domofonu.
Labas piekļūšanas iespējas ar sabiedrisko transportu. Zvaniet un vienosimies par apskates laikiem un detalizētāku informāciju, kā arī atradīsim Jums piemērotāko variantu.

Verners Ieviņš

Nekustamo īpašumu aģents, LANĪDA sertifikāta Nr. A-258, Vestabalt sadarbības partneris

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz