Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 4239
Pilsēta Rīga
Vieta Torņakalns
Iela Jelgavas 71
Platība 4688 m2
Zemes platība 4617 m2
Istabu sk.
Stāvs /
Cena par m2 € 48.36
Cena € 450 000
Investīciju objekts tuvajā Pārdaugavā - zemes gabals ar kopējo platību 4617 m2, Vienības gatvē, Torņakalnā.

Tīra, uzkopta teritorija.
Statuss - jauktas apbūves teritorija ar dzīvojamo funkciju, iespējams būvēt gan biroja ēkas, ražošanas/ noliktavas ēkas, tirdzniecības centru, daudzdzīvokļu mājas.

Pieejams pilsētas ūdens un kanalizācijas pieslēgums, elektrība, gāze.

Grunts derīga pagraba stāvu izbūvei.

No mājas ceturtā stāva būs redzama Daugava un Vecrīgas torņi. Būvprojekts daudzdzīvokļu mājai ir izstrādes stadijā. Projekta teritorijā paredzēta iebrauktuve no Jelgavas ielas. Ļoti izdevīga atrašanās vieta, tikai 4 km un 5 minūšu brauciena attālumā līdz Vecrīgai un Rīgas centram. Labi attīstīta infrastruktūra ar izglītības un veselības iestādēm, tirdzniecības centriem un izklaides kompleksiem, kā arī Arkādijas parks, Māras dīķis un Lucavsala atpūtai brīvajā laikā.
Saskaņā ar projektu uz zemes gabala ir paredzēts uzcelt 4-stāvu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju ar 78 dzīvokliem no 25 līdz 135 m2, 70 pazemes autostāvvietām, noliktavas telpām katram dzīvoklim, kā arī 3stāvu ēku ar komercplatībām un dzīvokliem loft stilā. Kopējā dzīvokļu platība ir 4140 m2, komercplatību platība 548 m2.

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz