Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 3967
Pilsēta Rīga
Vieta Teika
Iela Struktoru 5
Platība 45 m2
Istabu sk. 2
Stāvs 1/3
Cena par m2 € 1210.67
Cena € 54 480
Iegādei tiek piedāvāts 2-istabu dzīvoklis ar kopējo platību 45.4 m2 atjaunotajā namīpašumā Teikā, Struktoru ielā 5.

Mājā kopā ir 20 dzīvokļi. Dzīvokļu platības no 26 līdz 90 m2. Cenas sākot no 1200 euro/m2. Ir pieejami gan studio tipa, gan vienistabas, kā arī divistabu dzīvokļi. Dzīvokļi ir labā tehniskā stāvoklī, bet apdares darbus un dzīvokļu interjeru jaunie īpašnieki var veikt pēc saviem ieskaitiem un gaumes. Kā arī SIA “Vestabalt” var palīdzēt ar interjera izstrādi un iekšējās apdares darbu veikšanu tiem pircējiem, kuri nevēlas to darīt paši.

Mājai ir atjaunota fasāde, kāpņu telpa, un jumts, labiekārtots pagalms un nomainītas ugunsdrošās ieejas durvis dzīvokļos. Pagalmā 10 vietas automašīnu novietošanai.  Lai pazeminātu komunālo maksājumus, mājai tiks ievilkta jauna gāzes iekārtu sistēma apkures vajadzībām. Mājas apsaimniekošanu veic SIA “Vestabalt Jums”.

Apkārt namīpašumam ir attīstīta infrastruktūra un pieejams sabiedriskais transports. Blakus bērnudārzs, veikali TOP un Hartvik, kā arī netālu atrodas “ELKOR” tirdzniecības centrs un “Akropole Alfa” tirdzniecības centrs.


Papildu informācija pēc pieprasījuma.

Gustavs Kārlis Petris

Pārdošanas speciālista asistents

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz