Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 129847
Pilsēta Rīga
Vieta Vecrīga
Iela Miesnieku iela 13
Platība 145 m2
Istabu sk. 4
Stāvs 2./3
Cena par m2 € 7516.55
Cena €1 089 900
«Vilhelma Nami» Miesnieku ielā 13, 15 un 17 iespējams ir iekārojamākās adresēs Rīgā. Ēkas ir valsts nozīmes kultūras pieminekļu ansambļa daļa. 17./18. gadsimtā tās celtas kā spīķeri – to apliecina namu unikālais arhitektoniskais veidols. Pateicoties 2013./2015. gadā veiktajai rekonstrukcijai, «Vilhelma Namos» atkal iemājo dzīvība.
Rekonstrukcijas rezultātā trīs Miesnieku ielas nami apvienoti vienā ēku kompleksā un tiem izveidots vienots divu līmeņu iekšpagalms, kas brīvi savienots ar blakus esošās Sv. Pestītāja anglikāņu baznīcas piegulošo teritoriju. Namos ierīkoti divpadsmit dzīvokļi ar platību no 84 līdz 199 m^2 – divi vidū esošajā namā un malējos – katrā pa pieciem. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar augstvērtīgu pilnu apdari un mēbelēm.

Dzīvokļu dzīvojamo telpu grīdu segumam izmantots balināts ozolkoks, apdarē tīks un akmens. Sienas apmestas ar kaļķa apmetumu, vietām atstājot atsegtu ķieģeļu mūri. Logi – metāla koka konstrukcijas. Iekštelpu apdarē un mēbelēs lietotas tikai dabīgas šķiedras – lins, zīds, samts. Mēbeles izvēlētas no tādiem Itāļu zīmoliem kā Driade, Gervasoni, Cassina, Boffi un citiem. Ekskluzīvajos dizaineru gaismas ķermeņos izmantotas LED tehnoloģijas spuldzes.
Iedzīvotāju sirdsmieram un ērtībai dzīvokļi, un koplietošanas telpas aprīkoti ar mūsdienīgiem inženiertehniskajiem un drošības risinājumiem. Katrā dzīvojamā telpā ir autonoma ventilācijas un apkures sistēma ar intensitātes regulēšanas iespējām, gaisa kondicionēšanas iespēja vasaras laikā. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar apsardzes un ugunsdzēsības signalizācijām, videonovērošanas iekārtām, tālruņa līnijām un Wi-Fi. Virtuvē un vannasistabā ierīkotas siltās grīdas. Ēkās ierīkotas mūsdienīgākās ēku vadības un piekļuves kontroles sistēmas.

Ginta Brigmane

Nekustamo īpašumu aģente

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz