Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk
Jautā mums: +371 67225555
0
Jūsu favorītu sarakstā nav pievienots neviens objekts
Jūsu favorītu saraksts 0 objekti -/s

/mēn.
ID 119886
Pilsēta Jūrmala
Vieta Dzintari
Iela Ikšķiles iela
Platība 264.3 m2
Istabu sk. 4
Stāvs 1./3
Cena par m2 € 3015.54
Cena €797 006
Piedāvājumā četristabu apartamenti ekskluzīvajā kompleksā KADO KARIM, Jūrmalā, Maison de Karim mājā.

Apartamenti atrodas mājas 1/3 stāvā. Tā kopējā platība ir 264,30m2 no tiem 28,10m2 aizņem terase ar privāto zemes gabalu.

KADO KARIM – elitārs apartamentu komplekss, kas sevī iekļauj trīs trīsstāvu funkcionāli apvienotas dzīvojamajās mājas - MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir veidotas vienotā arhitektūras stilā, taču katrai ēkai ir individuāls iekšējās apdares koncepts.
Kompleksā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi, kuru platība ir no 200 līdz 240 m2. Apartamentu plānojums ir paredzēts no 3-4 guļamistabām. Apartamentus ir iespējams arī apvienot.
Apartamentu pirmā stāva īpašniekiem ir pieejamas terases, kas apvienotas ar privātiem zemes gabaliem, otrā stāva īpašniekiem ir pieejami balkoni.
Trešā stāva penthaus apartamentu īpašniekiem ir pieejamas plašas luksus klases jumta terases ar skatu pār Jūrmalas pilsētu un blakus esošo parku.
Elitārajā kompleksā atbilstoši augstākajiem kvalitātes un komforta prasībām, ir pieejams: kristāltīrs ūdens no artēziskās akas, labiekārtots iekšējais pagalms, apartamentu autora dizains, foaje ar atpūtas telpām un telpām, kas paredzētas lietišķām tikšanām, cigāru istaba, diennakts konsieržserviss.

DROŠĪBA:

Luksus klases dzīvojamais komplekss ir aprīkots ar paaugstinātas drošības aizsardzības sistēmām – slēgta apsargājama teritorija, čipa pieejas kartes, automātiskie vārti ar vadības pulti, IP kameras, domofoni, signalizācija ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, bruņu žalūzijas.

KADO KARIM dzīvojamais komplekss ir pirmais projekts Austrumeiropā, kur tiek pielietota SMART CITY koncepcija, kas dod iespēju apartamentu īpašniekiem ar mobilā tālruņa palīdzību, vadīt visas pamatierīces savos apartamentos – apkuri, apgaismojumu, drošību, elektriskās ierīces, gaisa attīrīšanu un citas ierīces.
Dzīvojamais komplekss ir aprīkots ar gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēmu. Pazemes autostāvvieta ir aprīkota ar piespiedu ventilācijas sistēmu ar CO2 devējiem. Pašu ģenerators, kas nepieciešamības gadījumā padara kompleksu neatkarīgu no pilsētas elektrības tīkliem.
Kompleksā ir pieejami lifti, kuri nogādā iedzīvotājus no jebkura stāva uz pazemes autostāvvietu. Penthaus iedzīvotājiem ir pieejami individuālie lifti, kas nogādā penthaus īpašniekus uz privātajām jumta terasēm.
Fasāžu apdarei un dekoram ir izmantoti projektam speciāli izgatavotie Vācijā inovācijas materiāli, kopā ar dizaina perforētām žalūzijām.

Griestu augstums ir 3 metri.

Dzīvojamā kompleksa kopējā teritorija – 5 352 m2.

Kompleksā ir pazemes stāvvieta 42 automobiļiem, kā arī viesu virszemes stāvvieta 5 automobiļiem.

Projekta galvenais arhitekts – Latvijas arhitektūras meistars Andis Sīlis

Irina Jermolajeva

Nekustamo īpašumu aģente

Sazināties ar aģentu

Ziņa aģentam nosūtīta!

Paldies, ka aizpildījāt formu

Nosūtīt citu ziņu

Diemžēl kaut kas notika nepareizi!

Atvainojiet par neērtībām.

Mēģināt vēlreiz