skatīt vēlāk (0)
Pilsēta Rīga
Vieta Mežaparks
Iela Annas Sakses iela 10
Platība 97,14 kv.m
Istabu sk. 3
Stāvs 2./2
Cena par kv.m 2 367,72 €
Cena, eur 210 000,0 €

Apraksts

Tiek pārdota puse savrupmājas – gaumīgs trīsistabu dzīvoklis prestižajā Rīgas pilsētas rajonā Mežaparkā, Annas Sakses ielā, ar kopējo platību 97,14 kv.m, un piemājas zeme.
Šī, skaistā Šveices jūgendstila māja ir viena no senākajām celtnem Mežaparkā, celta 1904. gadā, un ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis.
Dzīvoklis izvietots mājas otrajā stāvā, mansardā. Dzīvokļa plānojums: atsevišķa ieeja un kāpņutelpa, priekšnams, virtuves zona apvienota ar plašu viesistabu, divas izolētas guļamistabas, plašs sanmezgls, kā arī atvērta tipa saimniecības telpa un noliktavas vajadzībām izmantojami bēniņi. Mansarda jumta slīpnēs iebūvēti vairāki plaši skapji. Pateicoties lielajiem senajiem logiem un papildu jumta logiem, dzīvoklis ir ļoti gaišs.
Māja atrodas plašā, skaisti iekoptā dārzā, kur simtgadīgi koki mijas ar ziedu un košumkrūmu stādījumiem. Dārzu no ielas norobežo kupls tūju dzīvžogs. Dzīvoklim piederošā dārza platība ir 334 kv.m. Papildus šai platībai, uz pagalma koplietošanas zemes, pārdodamā dzīvokļa lietošanā atrodas divas autostāvvietas un slēgta dārza piederumu noliktava.
Netālu atrodas Ķīšezers, sporta komplekss „Ķeizermežs”, Zooloģiskais dārzs, bērnu atpūtas laukumi.

Raimonda Omule

Aģents


raimonda.omule@vestabalt.lv


+ (371) 67323610

+ (371) 26525588